Výklad karet pro následující týden od Johanky Roze: Dávejte si pozor, komu a čemu věříte

Zkuste se na svou situaci podívat z trochu jiného úhlu, odložte své trápení a konečně vykročte za tím, po čem toužíte. První krok je nejdůležitější.

tarot Osho zen i Zdroj fotografie: Johanka Roze
                   

Čemu mám věřit? Co mi určitě vyjde? Kterým směrem se dát? Stále se opakující otázky, jež nás nyní potkávají. Pomoc můžete najít v tarotu. Tarot je rozcestí i rádce. Jmenuji se Johanka Roze a karetním výkladům se věnuji přes 10 let. Potřebujete se poradit osobně? Napište mi na e-mail, najdete ho na konci článku. 

Výklad tarotu Osho zen

Dnes jsem si pro vás připravila karetní vhled do dalších dní prostřednictvím tarotu Osho zen. Hlavní karta celého výkladu je Přátelství. To symbolizuje dvojice stromů = naplněná partnerská láska.

Máte ve svém životě pocit, že už něco takového prožíváte? Pak je to pro vás potvrzení. Je pro vás partnerská láska něco, po čem vaše srdce volá, po čem toužíte? I pro vás je taková karta paradoxně potvrzení. Proč? Protože na to máte právo. Zasloužíte si to a zároveň přesně toto do vašeho života přirozeně patří. Ujištění se o takové skutečnosti vám otevírá bránu k novým možnostem a říká stop pochybnostem.

karta přátelství iZdroj fotografie: Johanka Roze

Pozor, tato karta však nesymbolizuje jen partnerskou lásku. Je také symbolem něčeho trvalého, plnohodnotného. To může být i vaše poslání, nové zaměstnání, přátelství či životní styl. Zkrátka to, v čem se cítíte sami sebou. 

Nové vidění 

Tato karta patří všem, kteří momentálně mají pochybnosti o tom, pro co se rozhodli, co právě žijí. Vybízí, ať se podíváte na svou současnou situaci jinýma očima, novým pohledem. Může k tomu posloužit blízká osoba, které věříte a jejíhož názoru si ceníte. Může k tomu dopomoci i odložení daného trápení, obrácení své pozornosti úplně jiným směrem. Tady se nabízí: Vše, co můžete odložit na zítřek, odložte na pozítří a užijte si dva dny volna. Dva dny volna hlavně ve své mysli. 

karta nové vidění iZdroj fotografie: Johanka Roze

Odkládání 

Odložení toho, co vás trápí, je často zcela blahodárné. Odkládání svých snů ovšem nikoli. O tom ví své karta s tímto názvem – Odkládání. Ta vybízí: Přestaňte jen snít o tom, co chcete žít, a začněte rovnou žít to, co chcete. Vím, napadá vás otázka: Jak? Jak to mám udělat? Když nemáte jasný plán, stačí první krok. Udělejte první krok za tím, po čem toužíte. Během vaší cesty se to postupně poskládá. Důležité je začít. 

Nevinnost = zkušenost

At už ve svém životě máte jasno, nebo zrovna tápete, karta Nevinnost, kterou jsem přejmenovala na Zkušenost, vypráví o tom, že ač jste si plně vědomi toho, co vám život může přinést za úskalí a překážky, dbáte na to, že vám to nezabrání v radosti z každodennosti. Váš život není jen o překonávání překážek, je hlavně o užívání si, prožívání všeho toho krásného, co lidské bytí nabízí. A že toho je. Stačí svou pozornost přesměrovat od starosti zpět k radost. 

iZdroj fotografie: Johanka Roze

Tak vám žehnám, milí čtenáři a čtenářky, a ať už řešíte ve svém životě cokoli, nedovolte, aby vám to bránilo v radosti a vděčnosti za všechno, co už ve své životě máte. Pokud potřebujete, využijte možnost osobní konzultace a kontaktujte mě prostřednictvím e-mailu [email protected].

Co bude vaším prvním krokem k tomu, po čem toužíte?

Diskuze Vstoupit do diskuze
130 lidí právě čte
Autor článku

Johanka Roze

Zobrazit další články