Znamení zvěrokruhu napoví, kdo je vaší spřízněnou duší

Znamení horoskopu má každý z nás podle toho, kdy konkrétně se narodil. A právě toto může snadno předurčovat jak to, jací ve skutečnosti jste, tak i to, s jakým jiným znamením si můžete dobře rozumět.

i Zdroj fotografie: Pixabay.com
                   

Znáte staré přísloví, které praví: Jsi má spřízněná duše? A víte, že i vy máte někde svou spřízněnou duši? Každý ji má, a vy také. Ano, a to i tehdy, pokud se kolem vás motá spousta kamarádů, přátel a známých. Vždy se najde jeden člověk, který vám rozumí mnohem více, něco vás s ním jednoduše hlouběji a důvěrněji spojuje než s těmi ostatními. Tak takovému člověku se říká spřízněná duše, která z našeho života dělá radost a celý život se tak stává smysluplnější. Jaké znamení bude vaší spřízněnou duší? 

iZdroj fotografie: Pixabay
Horoskopům věří mnoho lidí

Kozoroh a býk

Tato znamení jsou skvělými spřízněnými dušemi. Obě znamení předčí loajalita, jsou milující, a především zbožňují humor. Péče o ostatní je jejich prioritou a dokáží využít své síly, aby byli o krok napřed před všemi. Obě znamení mají velká srdce na správném místě. Jejich slabou stránkou je občasná tvrdohlavost, i proto se tato dvě znamení k sobě dokonale hodí. 

Kozoroh iZdroj fotografie: Freepik
Kozoroh

Blíženci

Pro blížence je velmi důležitý fyzický kontakt. Rádi vyjadřují své emoce, a také své myšlenky, které rádi představí “celému světu”. Rádi se seznamují, mají zdravou zvědavost a někdy i více mluví. Spřízněná duše blíženců jsou váhy.  

iLžete cíleně?

Rak

Raci mají mnohdy pocit, že jsou ti, na kterých visí půlka světa. Neustále se snaží ovládat dění kolem sebe k lepšímu, zlepšovat vztahy, a také jednoduše vycítí potíže druhých, především blízkých. Rak je velmi citlivá osobnost, a tak by s ním mělo být i zacházeno. Rak neumí žít sám, jinak propadá depresím. Rodina je pro něj vším. Spřízněná duše jsou ryby. 

Rak iZdroj fotografie: Freepik
Citlivost může být klíčová

Lev

Lev je šarmantní osobnost s velkým citem, ochotou a pozorností vůči ostatním lidem. Ale pozor! Ne vždy si váží všech ostatních. Někdy se může stát, že svůj vztah udrží jen z toho důvodu, že z něj dokáží profitovat pro svůj prospěch. Lev je všímavý a věnuje se detailům, i těm, které se týkají osob. Spřízněnou duší pro lva bude nejlépe Beran.   

Lev iZdroj fotografie: Freepik
Lev

Panna

Člověk, který je maximalista, a když má rozdělanou nějakou práci, musí ji za každou cenu dodělat, ať to stojí, co to stojí. V osobním životě je to klidná osobnost, která chce pro svou milovanou polovičku to nejlepší  – snesla by jí modré z nebe. Spřízněnou duší je panna.

iZdroj fotografie: Freepik
Panna

Váhy

Tato znamení se těžko rozhodují, ale není to z toho důvodu, že neví, co chtějí, ale je to proto, protože chtějí to nejlepší pro ostatní. Především pro své blízké. Váhy poznáte podle velmi klidné povahy, vyrovnanosti, stabilností, a to především ve vztahu. A rodina, ta je pro váhy důležitá. Spřízněná duše je blíženec. 

Váhy iZdroj fotografie: Freepik
Váhy

Štír

Štír je dynamická, energická, sportovní a loajální osobnost. Miluje sex a pokud je žena ve znamení štíra, jistě nemá nouzi o muže. Dokáže být manipulativní, a proto toho umí řádně využít. Štírovi je nejlépe po boku ryby, to je jeho spřízněná duše. 

iSex je jasná volba

Střelec

Znamení střelce je jiné uvnitř než zvenku. Není to znát, ale osoby s tímto znamením jsou velmi něžné a milující. Milují své partnery nadevše a jsou jim věrní. Často se tváří jinak než se cítí, protože se bojí odmítnutí. A to především co se blízkých týče. Spřízněnou duší pro střelce je lev.   

iZdroj fotografie: Freepik
Střelec

Beran

Beranovu povahu vystihuje workoholismus. Není s ním dobré vyžití, a co je pro něj důležité v pracovním nasazení, podá vždy maximální výkon. Mají velký sklon k zanedbání vztahu. Vtipkovat moc neumí, protože preferují ironii a tu nemusí všichni chápat. Každý, kdo si pustí berana blíže k tělu, zjistí, že je milá a vnímající duše. Spřízněnou duší je panna. 

Beran iZdroj fotografie: Freepik
Berani jsou pracovníci a dříči

Vodnář

Vodnáře blíže specifikuje obtížná povaha, někdy je nepředvídatelný, jindy zase náladoví. Není vůbec jednoduché s takovým znamením vyjít. A pokud vodnář bude mít někoho po svém boku, jistě se s ním nebude nudit. Neustále něco objevuje, poznává a je spontánní a kreativní. Spřízněná duše je vodnář

Vodnář iZdroj fotografie: Freepik
Vodnář

Ryby

Ryby jsou vášnivé znamení s velkorysým srdcem. Vaše srdce je plné lásky. Málokterý člověk odolá magickému kouzlu ryb. Ryby sní o dokonalém životě, i když už byly hodněkrát zklamány. Vědí a doufají, že je tam venku někdo, kdo je učaruje na celý život. Spřízněnou duší je rak.   

Ryby iZdroj fotografie: Freepik
Život jako z pohádky
Diskuze Vstoupit do diskuze
116 lidí právě čte
Zobrazit další články