Turisté při procházce slyší od potoka podivné zvuky. Po bližším prozkoumání se hrůzou zděsí

Turistika může být pro spoustu lidí velice dobrodružným koníčkem. Tato parta lidí bude mít určitě navždy v hlavě svou procházku, během které zaslechli prapodivné zvuky.

i Zdroj fotografie: Lubor Ferenc/ Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0
                   

Spousta lidí má jako svůj koníček právě turistiku. Svůj volný čas tak věnují objevování nových destinací nebo například jen procházkám v přírodě. V naší redakci častokrát pořádáme výlety do přírody, kde obdivujeme krásy toho, co může být okolo nás. Někdy se během procházky mohou přihodit i velmi netradiční věci, které by při této aktivitě člověk neočekával. Něco podobného se stalo i těmto turistům, kteří od nedalekého potoka zaslechli podivné zvuky. To, co na místě objevili, bylo šokující.

Turisté zaslechli podivné zvuky

Jednoho dne se parta turistů rozhodla, že si vyrazí do přírody, aby alespoň na chvíli opustila ruch města. Vydali se tak do blízkého lesa, jak uvádí HappyHunde. Tím chtěli načerpat i trochu vůně přírody a čerstvého vzduchu, kterého se jim ve městě moc nedostává. Jakmile se dostali do blízkosti místního potoka, zaslechli velmi podivné zvuky. Rozhodli se tímto směrem vydat, jelikož chtěli zjistit, o co se jedná. V prvních chvílích to znělo jako zvíře trpící obrovskými bolestmi.

Čím blíže byli turisté k potoku, tím intenzivněji zvuky slyšeli. Nakonec se jim podařilo zjistit, že vychází z křoví, které bylo u potoka, což uvádí i web TheDodo. Podezření turistů bylo skoro přesné, jelikož se v tomto porostu nacházel pes. Přesněji řečeno to byla fenka, která opravdu trpěla jistými bolestmi. Turisté si totiž všimli, že není nijak zraněná, ale očividně právě rodí štěňata. Někteří z nich měli ihned tendence nějak fence pomoci, ale měli strach, že by je mohla pokousat.

Turisté zavolali pomoc

Když nemohli tomuto evidentně ztracenému psovi pomoci sami, snažili se turisté alespoň udělat maximum pro to, aby sehnali odbornou pomoc. Duchapřítomní lidé proto zavolali profesionály z organizace na ochranu zvířat, kteří vědí, jak se v takových případech správně zachovat. Záchranáři byli na místě velice rychle a podařilo se jim fenku odchytit. Dokonce se jim to podařilo ve chvíli, kdy měla porod za sebou, vzali tedy i její štěňata.

Pes iZdroj fotografie: Pixabay

Zachránění psi umí být velice vděční, jak jsme již psali na DámskémDeníku v minulosti. Stejně tak to dopadlo nakonec i v tomto případě. Ochráncům zvířat se fence i jejím štěňatům podařilo nalézt dočasnou péči. Nový majitel to se psy neměl zezačátku vůbec jednoduché. Postupně se však vše dalo do pořádku a dnes mu fenka spí dokonce i na klíně, jak se pochlubil na sociálních sítích. Nezbývá tak než si přát, aby všechny takto vyhrocené případy dopadly stejně dobře.

Co netradičního se v přírodě stalo vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
138 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články