Video: Zachráněný pes má úžasnou reakci, když ucítí první kopání miminka v bříšku

Žena na sociálních sítích zveřejnila video svého pejska, jehož reakce na první kopnutí miminka v majitelčině bříšku je opravdu velmi roztomilá.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Psi jsou již od pradávna bráni jako nejlepší přátelé člověka. Jejich věrnost a oddanost nezná mezí a jsou často ochotni riskovat svůj vlastní život, aby tak zachránili svého pána. Mnoho lidí bere tyto mazlíčky jako rovnocenné členy rodiny, povídají si s nimi, svěřují jim i svá nejtajnější přání. Psi svým majitelům lásku opětují a dávají jim ji najevo různými způsoby. Stejně jako pejsek jménem Goose, který je zachycen na videu, jak se mazlí se svou paničkou.

Zachráněný pes střeží celou rodinu

Když mladá žena našla u sloupu uvázaného osamoceného psa, kterého tam zanechal bez vody a jídla jeho původní majitel, neváhala ani chvíli a nebohého čtyřnohého chudáčka se ujala. Bylo jí ho moc líto, a jelikož už měla doma fenku jménem Luna, nemoha dopustit, aby pejsek zůstal sám napospas svému osudu. Dostal jméno Goose a od té doby, co si ho žena přivedla domů, jí dává najevo svou neuvěřitelnou vděčnost.

Goose je šťastný, že konečně našel tu nejlepší a milující rodinu, všechny její členy chrání a hlídá jako oko v hlavě. Vždy se musí ujistit, že jsou všichni v bezpečí. A od té doby, co je jeho majitelka těhotná, se od ní nechce hnout na krok. Je jí stále na blízku, často si k ní lehá, tulí se k jejímu bříšku. Cítí, že je v něm někdo další, koho musí střežit ve dne v noci, a rozhodně nedopustí, aby se jemu nebo nastávající mamince něco stalo.

Pejskova reakce je velice roztomilá

Jednoho dne, když se Goose zase tulil k majitelce, se stalo něco zvláštního. Žena celou situaci natočila a zveřejnila ji na sociální síti TikTok. Zde má video již více než 28 milionů zhlédnutí. Je na něm zachycen Goose, který má položenou hlavu na břiše své majitelky. Spokojeně odpočívá a přivírá oči. Najednou však ucítí něco zvláštního, a to kopnutí miminka v bříšku. V tu chvíli vyvalí oči a nechápe, co se vlastně děje. Je zmatený, ale člověk z něj cítí lásku i radost. Jeho reakce je rozhodně jedna z nejroztomilejších, kterou jste kdy mohli vidět. Sami se o tom přesvědčte.

@meggysuemalouf When you feel your tiny human bestie kick for the first time. Wait for his reaction 🥺💕 #pregnancy #pitbull #dogsofttiktok #foryou #fyp #baby ♬ come into my arms – november ultra

O několik týdnů později se Goose a Luna poprvé setkali se svou novou malou kamarádkou, jíž rodiče dali jméno Ivy. Přivítali ji s velkou radostí, protože konečně uviděli tu, která byla tak dlouho v lůně své maminky. Majitelé jsou si naprosto jistí, že oba pejsci budou pro jejich dcerku těmi nejlepšími kamarády. Věří, že jejich společná láska s přibývajícími roky ještě mnohonásobně vzroste.

Jak se vám video líbí?

Diskuze Vstoupit do diskuze
133 lidí právě čte
Zobrazit další články