Štěstí v neštěstí: Zázrak, který se přihodil mladému páru a jejich novorozenému synovi

Novorozenec, který vstal z mrtvých – i tak by se dal popsat případ, který se stal v Indii manželskému páru, který už si myslel, že ztratil smysl života.

i Zdroj obrázku: Pixabay
                   

Ztráta dítěte je událost, která by se opravdu neměla dít. Říká se, že je nejhorší, když rodič přežije své dítě. S tím se nedá jinak než souhlasit. Ať už jde o nemoc nebo nehodu, vždy je to nepředstavitelné utrpení. Není divu, že je poté potřeba pomoc psychologa nebo psychiatrického zařízení a medikace, která bolest v nitru utlumí, ale nikdy nesmaže.

izdroj obrázku: Pixabay
Miminko se narodilo bez známek života

Neuvěřitelný případ z Indie

Když se narodí zdravé miminko, je to pro novopečené rodiče nádherná událost. Pokud se ale vlivem nemoci nebo komplikací při porodu narodí děťátko bez známek života, stane se z této slavnostní chvilky příšerná noční můra. Někdy se ale stane zázrak a zoufalí rodiče se z tohoto děsivého snu probudí. Stačí k tomu omyl lékařů a spoléhání se na technologii a přístroje, což opravdu mohlo stát čerstvě narozeného chlapečka v Indii život. 

iZdroj fotografie: Pixabay
Pro rodiče to bylo něco hrozného

Probudil se k životu!

Když zkroušení rodiče následující den vyřídili všechny potřebné formality k pohřbu svého děťátka, museli udělat za touto bolestivou životní etapou pomyslnou tečku. Vydali se před pohřbem rozloučit se svým děťátkem, které leželo v obřadně zdobené rakvi zakryté bílým prostěradlem.

Po několika minutách, kdy nad synkem truchlili a srovnávali se se svým žalem, se zpod prostěradla ozvalo zašustění a následoval vyděšený dětský pláč. Jejich syn stále žil! Okamžitě ho převezli k lékařskému ošetření, kde bylo miminko umístěno do inkubátoru a začalo se z tohoto nešťastného vstupu do života úspěšně zotavovat.

iZdroj fotografie: Pixabay
Co se stalo v porodnici následně, nikdo nechápal

Zpětným prošetřením se zjistilo, že děťátko mělo po narození tak slabý tep a srdeční akci, že ho i neomylné přístroje považovaly za mrtvé. Nikdo není neomylní, nicméně tato fatální chyba mohla mít ty nejhorší následky, jaké si dokážeme představit a jaké nechce nikdo z nás zažít.

Diskuze Vstoupit do diskuze
70 lidí právě čte
Zobrazit další články