Rozchod po 44 letech se na vzhledu Viki negativně podepsal. Svěřila se proto do rukou odborníka a ten dokonale vyzdvihl její krásu

Žena se po rozvodu svěřila do rukou známého a zkušeného stylisty. Ten ji proměnil ve zcela jiného člověka a pomohl jí vrátit ztracené sebevědomí.

proměna i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Rozvod je pro partnery ve většině případů velmi stresující a nepříjemná záležitost. Pokud se lidé v této situaci dokáží domluvit a vše proběhne hladce, je to to nejlepší řešení. Bohužel často se stává, že si mezi sebou manželé začnou dělat naschvály a chtějí toho druhého co nejvíce pošpinit a obrat jej o peníze. V tu chvíli úplně zapomenou na krásné okamžiky, které spolu za celá léta prožili, a jsou schopni si navzájem velmi ublížit.

Rozvod je pro většinu lidí velmi stresující

Manželství je velmi pevný svazek, v němž by neměla chybět především láska a důvěra. Bohužel v mnoha případech tento vztah končí rozvodem. Pokud oba partneři už nějaký čas pociťují, že je něco v nepořádku a neklape jim to, mohou na tom pracovat, nebo vše ukončit. V takovém případě již rozchod oba očekávají a není to tedy pro ně taková rána. Sice vše skončí, jejich společně prožité chvíle se rozplynou, ale poté se jim oběma velmi uleví.

Bohužel jsou případy, kdy odchod plánuje pouze jeden z partnerů a ten druhý vůbec netuší, že se děje něco zlého. V tu chvíli je to pro něj obrovský šok. Vše, co považoval za bezpečné, se najednou zhroutí. V jediném okamžiku přijde o vše, v co věřil. Někdy si musí najít nový domov, novou práci, aby mohl začít zcela nový život. A to je i případ Viky, již po společně prožitých čtyřiačtyřiceti letech opustil manžel. Celý rozvod nesla velmi těžce, a to se podepsalo na jejím vzhledu.

Díky stylistovi je z ní nyní úplně jiný člověk

Její sestra už se nemohla dále dívat, jak Viky trpí, a tak ji přihlásila do známého pořadu The Make Over Guy se slavným stylistou Christopherem Hopkinsem. Ten se specializuje na proměny lidí, kteří mají nízké sebevědomí, prošli si těžkým obdobím, nebo jen potřebují velkou životní změnu. Zprvu nikam jít nechtěla, ale nakonec se nechala přemluvit a svěřila se do rukou tohoto zkušeného muže. Vůbec nevěděla, co ji čeká.

Christopher Viky prvně vyzpovídal a poté se pustil do práce. Vzal nůžky a začal jí stříhat vlasy. Zvolil skvělý účes, který naprosto podtrhl její hezkou tvář a dal jí tím zcela nový vzhled. Díky němu vypadá žena svěže, elegantně a krásně. Při líčení volil jemné tóny, které se hodí k jejímu obličeji a nově nabarveným vlasům. A výsledek stál opravdu za to. Jak tvrdil on i ostatní, její exmanžel bude nyní hořce litovat toho, že ji opustil. Viky totiž vypadá naprosto úžasně.

Jak se vám její proměna líbila?

Zdroj: NoNewsner
Diskuze Vstoupit do diskuze
118 lidí právě čte
Zobrazit další články