Manžel ji opustil během těhotenství. Když druhý den otevřela troubu, čekalo na ni překvapení

Muž opustil svou těhotnou manželku a zanechal ji tak ve velkých nesnázích. Nešťastná žena se obrátila na kamarádku, což se ukázalo jako výborný nápad.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Amandě a jejímu manželovi se po třech letech snažení o miminko splnil sen – mladá žena totiž zjistila, že čeká dítě. Začali také bydlet v novém domě, který byl kompletně zrekonstruován a po dokončení vnitřní výbavy by byl připraven pro začínající rodinku. Jednoho dne se ale vše změnilo.

Příběh začínal téměř pohádkově

Ze začátku šlo všechno přesně podle plánu obou z manželů. Načasování nového člena rodiny i dostavba vysněného domu se zdála být naprosto ideální. Nastěhováním do domu však započal čas prvních vážnějších hádek a konfliktů. Amanda žila v domnění, že se jednalo o běžné spory a že zanedlouho se opět usmíří. To se ale nestalo.

Manžel nechal těhotnou ženu v nesnázích

V době, kdy byla Amanda již v osmém měsíci těhotenství, manžel vyrukoval s tím, že si přeje zažádat o rozvod. Už tak vyčerpaná žena nevěděla, jak má reagovat. Byla si jistá, že život s miminkem o samotě finančně nezvládne. V moment, kdy manžel práskl vchodovými dveřmi, vzala telefon a zavolala své přítelkyni Anně. Ta neváhala a napsala do místního rádia o Amandině situaci.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Rádio skutečně odpovědělo

V tomto rádiu totiž existovala speciální sekce zpravodajství, takzvaná „giveback“ sekce, která se soustředila na životní příběhy lidí a jejich strasti. Těmto lidem poté často poskytovala finanční a jinou podporu skrz tamní charitu. Rádio na Annin dopis odpovědělo takřka ihned a nic netušící Amandu si do rádia pozvali.

Podala rozhovor o svém příběhu

Nakonec se Amanda spolu s Annou opravdu dostavily do rádia a moderátorka si vyslechla celý příběh. Zatímco Amanda byla v pokročilém stádiu těhotenství, s nahromaděnými dluhy investovala do domu veškeré své zbylé úspory. Chtěla v něm sama zůstat a vychovávat svého syna, ale to bylo při daných podmínkách nemožné.

Štáb v domě začal natáčet

Když skončila s vyprávěním svého příběhu, moderátorka rádia se otočila k obrazovce za ní, která ukazovala interiér Amandina domu. S jejím povolením totiž po domě chodil kameraman a natáčel nevybavené prostředí, ve kterém byla Amanda nucena žít. To ale ještě nevěděla, jaké překvapení si na ni moderátoři nachystali.

Žena na chvíli doslova oněměla

Dlouhou dobu si Amanda nevšímala ničeho zvláštního, dokud se na záběru neobjevil zbrusu nový vysavač. Překvapená Amanda měla dojem, že si museli splést záběry z domu někoho jiného. Vtom jí ale moderátorka s úsměvem prozradila smysl celého natáčení a Amanda nebyla schopná ničeho jiného než sledovat, co dalšího na záběrech objeví.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Kromě několika potřebných spotřebičů si Amanda všimla také drobností, jako byly rámečky na fotky a malé, ručně šité koberce do koupelny. Dojetím se jí vehnaly slzy do očí a nechala se od Anny obejmout. Největší překvapení ale mělo teprve nastat – když kameraman otevřel troubu, Amanda si všimla balíku peněz.

Syn dostal krásný start do života

Najednou se vše zdálo býti vyřešené. Z peněz, které našla, zaplatila nejen hypotéku, ale také si je šetřila na bezpečný start do života pro svého malého syna. Také přítelkyně Anna jí byla velkou oporou, neboť Amandě vytrvale pomáhala se záležitostmi okolo domu, a ona se tak konečně cítila být šťastná a spokojená.

Co říkáte na pomoc Amandiny přítelkyně?

Zdroj: Snopes
Diskuze Vstoupit do diskuze
91 lidí právě čte
Zobrazit další články