Rodičovský horoskop prozradí, jakým typem rodiče jste podle znamení zvěrokruhu

Někteří jsou lepšími, jiní zase horšími rodiči. Co na to má primární vliv? Překvapivě datum narození člověka a to, v jakém je znamení. Někteří jsou v tomto bezkonkurenční.

i Zdroj fotografie: Pixabay.com
                   

Jaký jste rodič? Jste tolerantní nebo přísný? Jedno je rozhodně jisté! Všichni rodiče se snaží být těmi nejlepšími. Ovšem, my rodiče jsme jen lidi, a ne vždy se nám vše daří podle plánu. Každý člověk má jiné preference potřeby a vyžaduje jiné chování a přístup. Doba, kdy byla výchova velmi přísná, je díky bohu pryč, ale na druhou stranu, je volná výchova lepší a správná? Rostou z dětí lidé, kteří mají úctu před mladšími i staršími? Jaký rodič jste vy? Je možné, že se najdete v charakteristice znamení níže.

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Jakým jste rodičem?

Beran 21.3. – 20.4.

Rodiče ve znamení berana jsou autoritativní, ale v rodinném životě upřednostňují více dohody. Jste hodný člověk s otevřeným srdcem, u kterého má dítě otevřenou náruč a pocit bezpečí. Ukážete lásku, ale zároveň dodáte pořádnou dávku odvahy a sílu. Beranům doporučujeme neriskovat a zapamatovat si, že dítě je naším zrcadlem. Napodobují nás a vidí v nás velký vzor. Velké plus je, že si umíte nastavit jasná pravidla a trváte na tom, co prohlásíte. V beranech se může projevit občas mírná sobeckost – máte pocit, že vás děti ve vašich oblíbených aktivitách omezují. Přehodnoťte své myšlení. Přece děti můžete zapojit do vašich aktivit.     

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Jasná pravidla jsou základem

Býk 21.4. – 21.5.

Stabilní, spolehlivý a trpělivý, pro vás jsou vaše děti prioritou. Vystihují vás tato slova? Jistě jste dokonalý rodič ve znamení býka. Především otci býci jsou staviteli rodinného štěstí, upevňují lásku a štěstí u svých dětí. Pokud je u býka v domácnosti vše, jak má být, zajistí celé rodině žití v míru a klidu. 

Býk iZdroj fotografie: Freepik
Býk

Blíženci 22.5. – 26.6.

Blíženci se řadí mezi intelektuální osobnosti, vedoucí své děti k řádnému učení. Rádi a jednoduše své děti naučí důležité věci, které se hodí v běžném životě, ale jejich trpělivost je velmi malá a nálada je mnohdy dosti proměnlivá. Blíženec se dokáže urazit i nad hloupostí a pokazit tak například rodinný výlet. Na druhou stranu má talent na rozveselování svých dětí. A to vždy, když sám blíženec načerpá sílu – rád ji zase pro změnu rozdá.     

iMěnící se nálada může být záludná

Rak 22.6 – 22.7

Rodiče raci jsou velmi citlivé bytosti. Se svými dětmi jsou vždy rádi v kontaktu, a to i tehdy, když děti vylétnou z hnízda. Proto se děti raků tak rády vracejí domů – jsou si totiž jistí, že doma jsou vždy vítání a vždy tam najdou osobu, která je nadevše miluje. Také se o své děti strachuje a tím mohou být potomci mírně vystrašení. Je to ten rodič, který je ke svému dítěti vstřícný a z celého srdce je miluje.   

Rak iZdroj fotografie: Freepik
Rak

Lev 23.7. – 23.8. 

Lev je starostlivý rodič, který se strachuje o své děti. Je milující a doma s ním není žádná nuda, ani smutek. Tato povaha patří mezi vůdčí a pokud se mu vzepřete, děti se ho mohou bát. Má sklon k hněvu, ale tato vypjatá situace u něj velmi rychle odezní.  

Lev iZdroj fotografie: Freepik
Jste vůdcem rodiny

Panna 24.8. – 23.9.

Rodič panna je urážlivý, vznětlivý a žárlivý. To je ale velmi špatná souhra vlastností, protože tohle vše většinou přiměje děti, aby si více rozuměly s druhým rodičem. V tom okamžení se panna může cítit ukřivděná a může žárlit. Někdy mají ostatní členové domácnosti pocit, že povaha panny je až příliš nevrlá a zatěžuje nejen lidi kolem, ale i celé rodinné dny.  

iZdroj fotografie: Freepik
Panna

Střelec 23.11 – 23.12.

Své děti vychováváte v míru, lásce a dopřejete jim vše, co jim na očích vidíte. Jakmile vám na záda zaklepe špatná nálada, odejděte urychleně pryč do jiné místnosti, protože váš hněv zasáhne každého, kdo kolem projde. Děti si na vaše návaly vzteku a výbuchy zajisté zvyknou, ale věřte, že pokud své chování nezměníte, děti s vámi nebudou mluvit upřímně.

iZdroj fotografie: Freepik
Střelec

Kozoroh 22.12 – 21.10.

Jste netrpělivý a dokážete tím vydeptávat snad úplně každého. Pokud něco chcete, doufáte, že to bude chtít i celá rodina. Děti však taková gesta nemusí chápat, což jim dáte patřičně najevo. Myslete na to, že rodič svým dětem, ale i celé rodině rozumí a pamatuje si vše potřebné. 

Kozoroh iZdroj fotografie: Freepik
Kozoroh

Vodnář 21.1. – 19.2.

Jste milý a starostlivý rodič, který pro své děti bude i dýchat. Udělá pro ně vše, někdy až příliš. Děti se musejí ve vaší přítomnosti učit větší samostatnosti. Což je vedle vaší osobnosti někdy velmi složité. Milujete své děti natolik, že byste jim nejraději i ve školním věku zavázali tkaničky. Pociťujete, že jakmile vaše děti všechno zvládnou samy, jistě přestanete být důležití. Jenže to není žádná pravda, přijdou věci, u kterých budete opět velmi důležití.  

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Jste dobrý vypravěč?

Ryby 20.2. – 20.3.

Rádi se staráte, rádi svým dětem dopřejete a život s vámi je opravdu jedna velká radost. Musíte se ale naučit vašemu dítěti nedávat tyčinku již před obědem, nedívat se na televizi v pozdních hodinách a nevstávat pozdě, když má dítě určité povinnosti. Pokud svým dětem takhle všechno odsouhlasíte, budou to mít v budoucnu těžké, proto jim nastavte řád a za tím si pevně stůjte.   

Ryby iZdroj fotografie: Freepik
Pozor na ovlivnitelnost
Diskuze Vstoupit do diskuze
139 lidí právě čte
Zobrazit další články