Předpovědi na rok 2024 podle věštkyně Baby Vangy. Kromě děsivých událostí nás čeká i zásadní průlom

Baba Vanga předpověděla již řadu událostí, z nichž mnohé se skutečně staly realitou. Nyní vyšly na veřejnost děsivé věci, které nás čekají v roce 2024.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Baba Vanga byla oblíbená věštkyně, jež předpověděla mnoho významných událostí, které skutečně proběhly (například rozpad Sovětského svazu, smrt britské princezny Diany a mnoho dalších). Ještě před svou smrtí však starší dáma hovořila o tom, co lidstvo čeká v brzké budoucnosti, a tyto informace nyní vyšly na veřejnost – varovala zejména před tím, že se bude společnost potýkat s mnoha katastrofami, a to včetně zemětřesní, požárů a děsivých povodní. Kromě toho by však mělo dojít i k zásadnímu průlomu v medicíně.

Lék na rakovinu a nová technologie

Podle předpovědi Baby Vangy by měl být v roce 2024 nalezen lék na rakovinu, což by mělo být velkým průlomem v medicíně a zachránit miliony životů po celém světě. K tomu přispívá také skutečnost, že se lékařství neustále vyvíjí a odborníci skutečně potvrzují, že je tato předpověď reálná – bohužel však nedokáží říci, kdy přesně se jim podaří představit výsledný produkt pro léčbu tohoto obávaného onemocnění. Stejně tak by si měl svět projít během následujícího roku obrovskou změnou ve světě technologie.

Baba Vanga hovořila zejména o výrazném pokroku ve vývoji kvantových počítačů, které brzy zaujmou ve společnosti důležité funkce. I v současné době již tyto přístroje existují, ale vývojáři na nich neustále pracují a zdokonalují jejich systémy, aby byly co nejvypracovanější a mohly sloužit k užitku světa. Zároveň pak přišla zmínka na Vladimira Putina, který by podle ní měl být zavražděn jedním z jeho krajanů – na ruského prezidenta by měl být spáchán atentát, který mu způsobí smrtelná poranění. 

Více teroristických útoků v Evropě 

Baba Vanga také předpověděla, že v Evropě bude přibývat teroristických útoků, a to v důsledku náboženských nepokojů. Další zajímavé téma, které sdělila veřejnosti, se týkalo známého ex-prezidenta Spojených států Donalda Trumpa. Ten podle ní bude v roce 2024 trpět záhadnou chorobou, která mu způsobí poškození mozku a sluchu. Stejně tak by měl být následující rok obdobím velké hospodářské krize, která ovlivní celou světovou ekonomiku a způsobí krach mnoha firem.

bezdomovec žádá o peníze iZdroj fotografie: Freepik
Baba Vanga předpovídá celosvětovou ekonomickou krizi a krach mnoha firem

Ve světě kybernetiky by mělo taktéž přibývat nebezpečných útoků – hackeři budou prý sofistikovanější a zaměří se především na kritickou infrastrukturu, jako jsou rozvodné sítě a čističky vod.​ Všechny tyto události se vzhledem k současné době plné nepokojů a strachu zdají naprosto reálné a je pouze otázkou času, zda se uskuteční, či nikoliv. Každý by měl být však podle známé věštkyně na pozoru a připravit se, že příští rok bude pravděpodobně jedním z nejnáročnějších v dějinách. 

Kdo byla Baba Vanga? 

Baba Vanga byla věštkyně, která si díky svým předpovědím získala slávu téměř po celém světě – ne nadarmo jí proto lidé také začali říkat bulharský Nostradamus. Starší žena žila v Sofii v Bulharsku a zemřela 11. srpna 1996, přičemž 85 % toho, co před svou smrtí předpověděla o světových událostech, se skutečně vyplnilo. Díky takové úspěšnosti si získala důvěru mnoha lidí, kteří nyní mají velká očekávání od jejích proroctví. V současné době se naplňují bohužel i předpovědi o tom, že by měla vypuknout jaderná válka, kterou podle ní vyvolá Rusko s ostatními rozvinutými zeměmi.

Co si o těchto předpovědích myslíte vy?

Zdroj: IndiaPostsen
Diskuze Vstoupit do diskuze
135 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články