Děsivé proroctví věštkyně Baby Vangy od roku 2024 do 5079. Koronavirus byl slabý odvar v porovnání s tím, co nás čeká

Někteří věštci mají neuvěřitelně dobrý odhad v tom, co lidstvo v budoucnu může čekat. S několika takovými odhady přišla jedna světoznámá věštkyně, které se říká Baba Vanga.

Věštkyně i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Na světě existuje spousta různých věštců, již se snaží předpovídat budoucnost. Někteří jsou tak populární, že k nim pravidelně chodí spousta zákazníků, kteří si přejí znát svou budoucnost. Ne vždy se však tyto věštby vyplní a hodně lidí je pak zklamaných, že utratili své peníze za výmysly. Věštkyně Baba Vanga však už několikrát dokázala správně říci, co lidstvo čeká v budoucnosti. Tentokrát přišla s děsivým proroctvím pro roky 2024 až 5079. Některá z nich pro lidstvo nevypadají vůbec přívětivě.

Příští rok nastanou změny

Některé velmi zajímavé vize budoucnosti přednesla Baba Vanga již pro následující rok. Mezi ty nejzajímavější patří to, že by se lidé měli poprvé setkat s nějakou mimozemskou civilizací. Dále má přijít také neuvěřitelný vzestup umělé inteligence, která má získat spoustu nových vlastností. Z finančního sektoru je nejzajímavější asi to, že dle věštkyně se lidstvo úplně vzdá používání klasických peněz a přejde na bezhotovostní platby různými měnami. V příštím roce by se dle Baby Vangy měli lidé také naučit mluvit se zvířaty.

Další roky jsou děsivé

Známá věštkyně samozřejmě veřejnosti nesdělila jen své vize o roce 2024. Rozhodla se, že lidem přednese svá proroctví až do velmi vzdálené budoucnosti, konkrétně až do roku 5079. To je opravdu dostatečně dlouhá doba na to, aby se mohla odehrát veliká spousta zásadních událostí pro lidstvo. Některé vize jsou tak velmi zajímavé z hlediska toho, kam až se lidstvo pravděpodobně bude schopné dostat. Jiné předpovědi jsou naopak velmi děsivé, protože v nich figuruje spousta negativních událostí, jež si někteří ani neumějí představit.

Nejbližší léta budou drsná

Předpověď budoucnosti je už v nejbližších letech velmi podivuhodná. Za pouhé dva roky totiž dle věštkyně v Evropě rapidně ubyde počet obyvatel. Oproti tomu pozitivní věštbou je to, že by se prý měl brzy vyřešit hlad v různých částech planety. Lidé by se také měli dostat na sousední Venuši či vymyslet nový zdroj energie. Negativní jsou naopak různé vlivy přírody, jež jsou následkem změny klimatických podmínek. Přijdou také nové viry, kvůli nimž například lidé prakticky okamžitě zestárnou. To je v porovnání s koronavirem celkem drastická nemoc.

Války zničí planetu

Dle Baby Vangy lidstvo nějakým způsobem vyvine umělá slunce. Navzdory tomu se však za přibližně 1 000 let začnou lidé devastovat válkami nejen na Zemi, ale i na obydleném Marsu. Vyvine se také nová lidská rasa, nastane hladomor, kvůli němuž budou další války, jelikož půjde o zdroje potravy a obživy. Všechny tyto boje však začnou neuvěřitelným způsobem ničit planetu, což povede až k totálnímu selhání lidské populace. Vzniknou také nová náboženství a církve, jež dají lidem nový směr jejich životů.

Válka iZdroj fotografie: Pixabay

Zkáza je nevyhnutelná

Přibližně v roce 4599 bude podle věštkyně vynalezena nesmrtelnost. Lidská populace v následujících letech dosáhne hodnoty 340 miliard a osídlí několik planet. Údajně se lidem také podaří najít okraj vesmíru, čehož prý dosáhnou v roce 5076. Za pouhé 3 roky, tedy v roce 5079, však dojde k tomu, že nastane konec světa. Přitom ještě rok předtím se lidé budou pokoušet o opuštění vlastního vesmíru. Některá proroctví Baby Vangy jsou velmi děsivá, ale některá jsou i pozitivní. To, co nakonec bude pravdou, je však zatím záhadou.

Jaká událost podle vás v budoucnu nemine naši planetu?

Diskuze Vstoupit do diskuze
147 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články