Předpověď Baby Vangy na rok 2023: Z hrozivých slov mrazí, toto lidstvo kompletně zničí

Věštkyně Baba Vanga je už sice dávno po smrti, zachovalo se však mnoho jejích predikcí do budoucna. Mezi ně patří i předpověď pro rok 2023, ze které skutečně mrazí.

Věštkyně baba Vanga i Zdroj fotografie: Пакко / Creative Commons / CC BY-SA
                   

Bulharská věštkyně Baba Vanga si získala slávu po celém světě poté, co se její předpovědi začaly plnit. A že jich nebylo málo! Právě díky tomu si získala velkou důvěryhodnost a na její predikce se obrací stále více lidí. Ačkoliv je už více než dvě desítky let po smrti, její předpovědi se zachovaly a některé z nich jsou dokonce soustředěné na tento rok. Úspěšnost jejích vizí je až 85 % a mezi ty nejznámější se řadí smrt princezny Diany nebo pád newyorských dvojčat. Co praví její předpověď na rok 2023 a čeho bychom se měli vyvarovat?

Změna oběžné dráhy

První předpověď Baby Vangy může mít naprosto hrozivé následky. Předpovídá přiblížení Země ke Slunci, což by způsobilo zvýšené záření a masivní nárůst teplot. Naopak kdyby se naše planeta od slunce vzdálila, nastala by doba ledová a doba tmy by byla prodloužena. Kromě toho hrozí sluneční bouře, která by poškodila techniku a vedla by k častým blackoutům.  Sluneční bouře jsou výrony energie ze Slunce, které vysílají směrem k Zemi elektrické náboje, magnetická pole a záření. Na život na Zemi by měly děsivý efekt. 

křišťálová koule na věštění iZdroj fotografie: Depositphotos

Tvorba biologických zbraní

Podle proroctví Baby Vangy by velké země mohly použít biologické zbraně proti menším zemím, což by mohlo být vidět v současné rusko-ukrajinské válce. Existuje také obava, že některé země provozují tajné programy pro výzkum biologických zbraní na lidech, což je ale zakázáno Úmluvou OSN. Další hrozbou podle Baby Vangy může být útok mimozemšťanů nebo jaderný výbuch v Asii, který by způsobil vážné nemoci. 

Už žádné porody

Baby Vanga také předpověděla, že do roku 2023 budou lidé rozeni v laboratořích, kde bude možné kontrolovat jejich vzhled a vlastnosti. Přirozené porody by mohly být zakázány a vůdci či lékařští experti by mohli rozhodovat o tom, kdo se narodí. Proroctví také zahrnuje tvrzení, že Evropa bude do roku 2025 z větší části neobydlená, ale lidstvo objeví nový zdroj energie a bude chodit po Venuši. V roce 2033 se očekává výrazný nárůst hladiny moří a v dalších 250 letech by mohlo být možné cestovat v čase. 

V roce 4599 by lidstvo mohlo dosáhnout nesmrtelnosti, ale v roce 5078 by lidstvo mohlo opustit známý vesmír. Tyto předpovědi však nejsou pravděpodobné v blízké budoucnosti.

Co si o jejích předpovědích myslíte?

Zdroj: Dotyk
Diskuze Vstoupit do diskuze
80 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Zobrazit další články