Hudebník Felix Slováček bude své 80. narozeniny slavit ve velkém stylu. Nikdo ale neví, co bude s Dádou

Manželé Felix Slováček a Dáda Patrasová ve velkém organizují narozeninovou oslavu tohoto slavného muzikanta. Celá událost proběhne v Paláci Lucerna.

Felix Slováček i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Muzikant a dirigent Felix Slováček bude 23. května slavit své osmé kulatiny. Narozeninový koncert ale proběhne o kousek dříve. Již 2. května se v Paláci Lucerna rozezní na jeho počest několik skladeb. Toto rozhodnutí proběhlo z důvodu plánované rekonstrukce, jež začíná 7. května. Nejen manželka Dagmar Patrasová panu Slováčkovi navrhovala místo uspořádání jinde, ale pro něj je to dle jeho slov místo, kde zažil ty nejkrásnější chvíle hudebního života. Jedna otázka při organizování akce ale zůstala viset ve vzduchu – jaké role se na oslavě ujme právě jeho žena Dáda?

Organizace v plném proudu

Už pár týdnů se probírají veškeré detaily a podrobnosti oslavy narozenin pana Slováčka. Na prahu úctyhodného jubilea se muzikant stále tváří vesele a vyzařuje mladistvou energií na všechny strany. Ačkoliv s manželkou Dádou často nesdílí stejné názory a hádky nejsou v jejich domácnosti ničím neobvyklým, tentokrát spojili své síly a společně chystají velký den. Oba manželé navíc v poslední době vypadají daleko uvolněněji navzdory stresu, který s sebou organizace oslavy takových rozměrů jistě přináší.

Dagmar Patrasová iZdroj fotografie: Nextfoto

Dáda jim dělala obsluhu

Přestože se na organizování akce podílí oba společně, fotografie z nedávného plánovacího meetingu ukazují na nepěkný fakt. Lze na nich totiž vidět pana Slováčka s přáteli, okolo nichž prochází Dáda roznášející dortíky a nalévající kávu. Vypadalo to tak, že plánování bylo přenecháno pětici mužů a ona měla na meetingu figurovat jako služka. Pan Slováček ale v jednom z rozhovorů uvedl, že se nejednalo o schůzku, kde by řešili oslavu, nýbrž pracovní záležitosti, a že Dáda se o hosty stará vždy dobrovolně.

K duetu prý nakonec nedojde

Několik fanoušků a zvědavců se z pana Felixe snažilo dostat informace o tom, co bude na oslavě dělat Dáda. Mnoho z nich očekávalo, že si na pódiu zazpívá, ať už s panem Slováčkem, nebo pro něj. Tato varianta byla skutečně zprvu zamýšlena, ale z návrhu nakonec sešlo. Pan Slováček oznámil, že se bude cítit nejlépe, když jej bude Dáda pouze pozorovat a fandit mu z publika. Vidět ji na pódiu by jej akorát uvedlo do rozpaků a sami se domluvili, že to tak bude nejlepší.

Co za oslavu chystáte na své další kulatiny?

Zdroj: Život
Diskuze Vstoupit do diskuze
63 lidí právě čte
Zobrazit další články