Takové ráno za celou kariéru nepamatuje. Maturanti si udělali za pomoci rodinných příslušníků legraci z třídní učitelky

Připravili si pro ni vtipné překvapení, aby jí dali najevo, jak moc pro ně znamená. Nezkazila žádnou legraci.

Školní učebna i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Učitelé jsou osobami, které mají na své svěřence velký vliv. Možná ten největší hned po rodičích. Je tak nesmírně důležité, aby se pedagogy stávali pouze lidé se zjevným potenciálem pro toto povolání. Učitel na pravém místě dokáže své studenty dovést k cestám vzdělávání, o kterých by si bez něj mohli nechat tak akorát zdát. Studenti se mu následně odvděčí svou nákloností.

Studentský apríl

Skupina maturantů se tak rozhodla jednou pořádně překvapit svou milovanou paní učitelku. Třída vymyslela originální plán, jak si udělat ze své kantorky neškodnou legraci. S přípravami pomohli rodiče, ale také například manžel zmíněné učitelky. Vše se uskutečnilo v rámci tzv. Senior Prank Day. V překladu akce maturantů podobné aprílu, která je zaměřena na kantory tamní školy.

Předchozí ročníky si pamatují například povrchy zakryté bublinkovou fólií nebo hlasitá hudební vystoupení během oběda. Všechno to byly neškodné žertíky. Avšak dosud v rámci školních pozemků. Tito studenti se ale domluvili a v jednu hodinu ráno se sešli před domem své učitelky. Její manžel celou třídu pustil dovnitř a ukázal jim spodní patro, kde se žáci následně uložili ke spánku.

Přesně takové školství potřebuje

Ranní reakce paní učitelky byla natočena na mobilní telefon. Paní McGrathová se jako každé jiné ráno vydala do kuchyně pro kávu. Muselo jít o obrovský šok, když ve své kuchyni uviděla tolik lidí. Nenechala se však vyvést z míry a dveře do kuchyně znovu zavřela. Následně je opět otevřela a všem svým žákům láskyplně popřála dobré ráno. Poté začala vyzvídat.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený St. Andrew’s School (@sasdelaware)

Zajímalo ji, jak dlouho studenti v jejím domě jsou a jak je možné, že nikoho z nich neslyšela. Na to vše dostala odpověď. Video z její reakce se dostalo i na internet, kde vzbudilo vlnu velmi pozitivních reakcí. Komentující jménem Mike k videu například napsal, že přesně takové učitele školství potřebuje. Jiní píšou, že je paní učitelka profesionálkou, která nezkazí žádnou legraci.

Co si o tomto studentském žertíku myslíte vy?

Zdroj: UpWorthy
Diskuze Vstoupit do diskuze
105 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články