Marek Ztracený uvedl smutný důvod plánované pauzy v hraní: Se synem mu zbývají 2, maximálně 3 roky

Fanoušky zaskočilo, když oblíbený zpěvák na vrcholu své kariéry najednou oznámil, že si dá pauzu. Kdy se hodlá ke koncertování vrátit, není jasné, ale prý to bude ve velkém stylu.

Zpěvák Marek Ztracený i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Atmosféra beznadějně vyprodaných tří koncertů v pražském Edenu je jedním z nejsilnějších momentů, které ve svém životě zpěvák Marek Ztracený (38) zažil. I když se v branži pohybuje přes patnáct let, největší úspěchy se dostavily až v poslední době. Kdekoli se šumavský muzikant objeví, pořadatelé hlásí vyprodáno. Fanoušky proto překvapilo, že na vrcholu své kariéry oznámil, že si dá pauzu. Pro jeho důvody ale projevili pochopení.

Užil si s fanoušky každou minutu

Jeden z nejoblíbenějších interpretů české hudební scény současnosti se ještě vzpamatovává z červnových bombastických koncertů na fotbalovém stadionu. „Jediné, na čem mi záleželo, bylo, abyste odcházeli nadšení, spokojení, jen tak na to nezapomněli a chtěli jste přijít zase někdy příště. Udělali jsme pro to všechno a užili si s vámi každou minutu. Nic bych nezměnil, jen bych si to s vámi dal celé ještě jednou,“ neskrýval na svém instagramovém profilu nadšení po poslední ze série koncertů Ztracený.

Superlativy zpěvák nešetřil ani později. „Bylo to mnohem lepší, než jsem si to celý život představoval. Emoce byly silné, cítil jsem hroznou energii. To, co se dělo v Edenu, se nedá popsat. Nejde o to, kolik lidí přijde, ale kolik odchází spokojených po koncertu a chce přijít znova,“ popsal své pocity Ztracený CNN Prima News. Koncerty pro něj měly zvláštní kouzlo i proto, že na nich vystoupil i se svým dvanáctiletým synem, který hrál na bicí.

Pauzu si zpěvák dá kvůli synovi

Z Marka juniora se postupně stává idol dívčích srdcí. Hrdý otec si během společného vystoupení prý stihl všimnout, jak jeho ratolest mrkala na holky v první řadě. „Bylo to hrozně emotivní. Zahrál to neuvěřitelně. Ve 12 letech přijít na svůj první koncert v životě, jsem na něj strašně pyšný,“ nešetřil slovy chvály Ztracený. Právě otcovské povinnosti jsou smutným důvodem, proč zpěvák na vrcholu své kariéry oznámil, že si od koncertování dá pauzu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Marek Ztracený (@marekztraceny)

Požádal fanoušky, aby na něj počkali, protože se hodlá vrátit a údajně má velké plány. Teď se ale odmlčel. „Uvědomil jsem si, že to hrozně letí. Synovi je 12 let a zbývají mi tak dva až tři roky, kdy tátu ještě bude chtít, než vyrazí do světa za ženskýma, což mu schvaluju,“ sdělil Ztracený serveru. „Koncertovat můžu v šedesáti, ale tohle je pro mě důležitější. Nevím, jak dlouho to bude trvat, ale potom se budou dít věci,“ slíbil zpěvák a naznačil, že po vyprodané O2 Aréně a Edenu by na řadě mohl být ikonický stadion ve Wembley.

Co si myslíte o důvodech pauzy zpěváka?

Diskuze Vstoupit do diskuze
142 lidí právě čte
Zobrazit další články