Maminka šla do pokoje zkontrolovat, jestli už dcerka spí. Zjistila však, že není tak úplně sama

Kristin Leigh Rhynehart ze Severní Karolíny je matkou malé Addison. Když šla naposled zkontrolovat, jestli její dcera spí, zjistila, že není ve své posteli sama.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Toto roztomilé video zveřejnila na sociální síti YouTube žena jménem Kristin Leigh Rhynehart. Vydala se do pokojíčku své malé dcerky Addison zjistit, jestli skutečně usnula. K jejímu velkému překvapení neležela v postýlce s bílou ohrádkou sama. Byl u ní také jeden host, kterého pod jednou dekou s její dcerou určitě nečekala.

Ten den neviděla jejich psa

Ten den Kristin nemohla najít jejich rodinného mazlíčka, psa jménem Ravena. Koukala se po něm i na zahradě, ale neviděla ho. Nevěnovala tomu však velkou pozornost, protože pozemek byl poměrně rozlehlý a Raven tak mohl být kdekoliv. Po obědě se vydala zkontrolovat svou spící dceru Addison, aniž by tušila, koho zde najde.

Leželi pod jednou přikrývkou

Když vešla do dětského pokoje, spatřila vedle spící Addison přituleného právě Ravena. Byl dokonce přikrytý barevnou dekou, skoro jako by tam patřil. Líně zvednul hlavu, aby se podíval, kdo stojí ve dveřích, a když zjistil, že jde o Kristin, zase ji položil. Působí to skoro, jako by spící děťátko hlídal. Takto krásný vztah je snem každého, kdo vlastní psa a zároveň má malé dítě.

Zachránila ho, on jí to oplácí

Podle serveru NewYorkDailyNews se Raven k rodině dostal poté, co jej Kristin zachránila, pravděpodobně z ulice. Často ale přemýšlím, kdo koho vlastně zachránil. Já mu sice dala domov, ale on mi dal mnohem, mnohem víc,“ uvedla podle tohoto webu. Video z tohoto roztomilého okamžiku nasbíralo více než 6,5 milionu zhlédnutí.

Psi jako chůvy

„Lidé, kteří říkají, že za peníze si štěstí nekoupíš, ještě nikdy nezaplatili adopční poplatek,“ narážela Kristin podle webu CesarsWay na to, jak nesmírně důležitý pro ni a jejich rodinu Raven je. V tomto videu se zachoval skoro jako chůva, stejně jako tento pes, o kterém jsme taktéž psali na DámskémDeníku. Border kolie v krátkém klipu vzorově uklidnila plačící batole.

Jak byste reagovali na místě Kristin?

Diskuze Vstoupit do diskuze
71 lidí právě čte
Zobrazit další články