Ivana Gottová i po smrti manžela přichází ke slušnému jmění. Kromě dědictví k ní proudí miliony z Karlovy společnosti

Smrt Karla Gotta byla velikou ránou nejen pro miliony jeho fanoušků. Velikým smutkem si prošla také jeho rodina v čele s manželkou Ivanou, která nadále dědí peníze.

Ivana Gottová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Po úmrtí milovaného člověka nastává často situace, která je pro někoho v rámci možností příjemná a pro dalšího zase nikoliv. Jedná se totiž o rozdělení dědictví, které po sobě zesnulý zanechal. Někteří lidé si tak přijdou na pěkné jmění nejen v podobě peněz, ale i majetku. Své by o tom mohla vyprávět i vdova po Karlu Gottovi, kterou je jeho manželka Ivana. Ta si i roky po jeho úmrtí stále přichází na velmi slušné peníze díky tomu, jakou osobností její zesnulý manžel a zpěvák byl.

Budou to 4 roky

Brzy to budou už 4 roky od osudného dne, kdy tento svět opustila hudební legenda Karel Gott. Zprávy o jeho skonání tehdy obletěly celý svět a rozesmutněly miliony jeho fanoušků na celé planetě. Zpěvák zemřel 1. října roku 2019 po dlouhé nemoci. Svět opustil ve svém domě, kterým byla Vila Bertramka v Praze. Zemřel ve spánku v blízkosti svých nejbližších. Karel se narodil 14. července 1939, takže v době smrti mu bylo 80 let. Díky své hudbě vykouzlil úsměv spoustě lidí, což mnozí dokázali tím, že mu na Bertramku přišli zapálit svíčku v rámci vzpomínky.

Jeho společnost nadále funguje

Slavný zpěvák si během své kariéry založil také společnost s názvem Karel Gott Agency. V rámci této firmy se věnoval veliké spoustě různých aktivit nejen v uměleckém průmyslu. Tato společnost nadále funguje i po zpěvákově úmrtí. Kormidla se v řízení firmy chopila právě jeho manželka Ivana, která nadále skrze tuto firmu řídí různé aktivity. Mimo jiné například díky Karel Gott Agency propagovala film Karel, který je věnován památce jejího manžela. Film byl samozřejmě velmi navštěvovaným a mezi lidmi hodně úspěšným.

Vydělává veliké peníze

Vdova po Karlu Gottovi si tak díky těmto různým aktivitám, které proudí i z jeho společnosti, přichází na velmi slušné peníze. Nadále jí také chodí tantiémy za Karlovu hudbu. Díky všem těmto aktivitám a tantiémám si tak údajně Ivana přišla na skoro 100 milionů korun od doby, co její manžel zemřel. Některé peníze samozřejmě dostala také rodina zesnulého zpěváka. Nejvíce peněz Ivana získala hlavně v době, kdy šel do kin právě film Karel. V roce 2021 si tak přišla na více než 82 milionů. Jak to tak vypadá, tak Karel věděl, jak správně své nejbližší zabezpečit.

Gottovi iZdroj fotografie: Nextfoto

Plánuje další aktivity

Ivana Gottová společně s firmou Karel Gott Agency plánují v budoucnosti spoustu dalších aktivit. Spousta z nich se bude věnovat právě různým vzpomínkám na jejího zesnulého manžela. Dá se tak očekávat, že si Gottová přijde na další balík peněz prostřednictvím popularity svého muže. Informace o tom, oč se bude jednat, zveřejní dle svých slov velmi brzy. Fanoušci se tak mohou těšit na další vzpomínky na oblíbeného zpěváka, které jim zprostředkuje jeho žena společně s jeho agenturou.

Která píseň od Karla Gotta se vám vryla nejvíce do paměti?

Zdroj: Plus7dní
Diskuze Vstoupit do diskuze
109 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články