Invalidní důchodkyně hvězdou. Zlatý bzučák pro ženu z publika v Česko Slovensko má talent

Tak toto je historický okamžik oblíbené talentové soutěže. Něco takového tu bylo k vidění vůbec poprvé. Žena z publika dostala od poroty Zlatý bzučák.

čsmt i Zdroj fotografie: S vědomím FTV Prima
                   

Letošní ročník oblíbené talentové soutěže právě začíná. Diváci tak mají možnost opět sledovat řadu talentovaných lidí, kteří přichází předvést své umění. První díl mohli diváci sledovat 24. září na TV Prima a hned na začátku se objevila senzace nejen tohoto ročníku, ale i v historii celé soutěže. Zlatý bzučák totiž dostala dáma z publika, kterou přemluvila kamarádka, aby šla na pódium zazpívat.

Na ženu upozornila její kamarádka

Porotci soutěže Česko Slovensko má talent se rozhodli, že by si rádi vyslechli i někoho z publika. Možná se v něm skrývala nějaká osoba s velkým talentem. Otočili se tedy k divákům a snažili se někoho přimět, aby se osmělil a přišel za nimi na pódium. Publikem se ozýval hlasitý šum i potlesk. Volba nakonec padla na ženu, na kterou porotu upozornila její kamarádka.

Ostatní pak začali hlasitě tleskat a povzbuzovat ji, aby vstala. Nakonec se tedy odhodlala a zamířila si to nejprve k moderátorům. Prozradila, že se jmenuje Věra Korvasová. Moderátoři se snažili tuto milou dámu uklidnit a vysvětlit jí, co se bude dít. V podstatě měla předstoupit před porotu jako přihlášený soutěžící s možností do soutěže naskočit, pokud se bude její výkon porotě líbit.

59letá invalidní důchodkyně si vybrala píseň Never Enough z muzikálu The Greatest Showman. Zpívala bezchybnou angličtinou a její hlas byl okouzlující. Chvílemi se v něm objevila drobná tréma. Nicméně je skutečně neuvěřitelné, že tato žena, aniž by se jakkoliv připravovala, byla schopna nečekaně vystoupit před tolika lidmi a podat tak perfektní výkon.

publikum iZdroj fotografie: Depositphotos

Vojta Dyk ji poslal do finále

Když píseň nabrala na intenzitě, všichni mohli slyšet, jak se dokázala poprat i s těžkými pasážemi písně jako profesionál. Zaslouženě si tak po svém výkonu užívala hlasité ovace od publika i poroty. Co se však stalo potom se zapsalo do historie celé soutěže. Porotce Vojta Dyk totiž její výkon ocenil Zlatým bzučákem.

Po jeho zmáčknutí tak statečnou ženu z publika zasypaly zlaté konfety. Publikum šílelo a paní Věra nejspíš nechápala, co se právě děje. Zlatý bzučák ji poslal rovnou do finálových kol. A to je skutečně něco, co tato soutěž ještě nezažila, a to ani ve světovém měřítku. Všichni fanoušci se tak mohou těšit, co tato „žena z davu“ předvede v dalším pokračování soutěže.

https://youtu.be/2LQJSVCa3uo

Jak se vám líbí výkon statečné paní Věry?

Zdroj: FTVPrima
Diskuze Vstoupit do diskuze
134 lidí právě čte
Autor článku

Anna Sedláková

Zobrazit další články