Malé holčičce pustili písničku, kterou zpívá její zesnulá maminka. Reakce děvčátka je srdcervoucí

Smrt blízkého člověka je velmi bolestivá, a to i pro děti, které jí často až tak nerozumí. Když pustili malé holčičce píseň, kterou zpívá její zesnulá maminka, přišla srdcervoucí reakce.

Dívka poslouchá hudbu i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Malá holčička přišla o to nejdůležitější, a to svou vlastní maminku, která zemřela během autonehody. Po smrti Karen se malé Tracy ujala její milující teta. A právě ta se chtěla postarat, aby měla malá Tracy na svou maminku co nejvíce vzpomínek, které pro ni v budoucnu budou představovat povzbuzení v nelehkých chvílích. Ať už to byly fotografie, videa, nebo písničky zesnulé Karen, která tak moc ráda zpívala. Tracy však o tom, že má její maminka nějaké písničky, neměla ani ponětí.

Obrovské překvapení

Od nehody uběhl téměř rok a teta malé Tracy se rozhodla udělat jeden velmi důležitý krok. Napadlo ji, že by mohla maličké pustit píseň, již zpívala její maminka. Posadila si holčičku na klín a zeptala se jí, zda by si chtěla pustit písničky. Když souhlasila, pustila píseň Chantal Kreviazuk, kanadské zpěvačky, pianistky a textařky, pod názvem Feels Like Home. Tu Tracy moc dobře znala a po prvních tónech začala s radostí přikyvovat. Nečekala však, že se místo Chantal Kreviazuk ozve její maminka. 

Slyšela ji téměř po roce

Ozvaly se první tóny klavírního doprovodu a holčička čekala známý hlas Chantal Kreviazuk, místo něj však zaslechla hlas ještě známější. Byl to hlas její maminky Karen, která tuto píseň nazpívala. Bylo okamžitě jasné, že Tracy hlas své maminky poznala, a brzy nato se rozplakala. Začala si zakrývat svou tvář, aby jí teta nemohla natočit, ona ale chtěla, aby se soustředila a svou maminku si poslechla. Pro Tracy to ale bylo velmi těžké, a tak teta nahrávku brzy zastavila.

Vzpomínka ve formě písničky

Až jednou bude Tracy starší, určitě ji nesmírně nesmírně potěší, že má na svou maminku tolik památek a že může poslouchat její hlas. Teď se můžete podívat na video, které se podařilo její tetě natočit. Je na něm zachycená reakce maličké Tracy.

Co si myslíte o tom, že teta holčičce pustila píseň zesnulé maminky?

Diskuze Vstoupit do diskuze
92 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Zobrazit další články