Felix Slováček sdílí šokující slova o Dádě Patrasové: „Je to těžké, zmizela“

Osmdesátiletý hudebník Felix Slováček se na nedávném křtu knihy objevil bez své ženy, protože prý někam zmizela. Na letní dovolenou vyrazil také bez ní.

Felix Slováček a Dáda Patrasová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Manželství těchto dvou je jako na houpačce. Zatímco Dáda Patrasová musí snášet Felixovu náklonnost k mladým ženám, on se zase vyrovnává s její náklonností k alkoholu. Na poslední akci se Felix Slováček objevil opálený a v dobré náladě. Dovolenou však strávil v Egyptě jen se svou dcerou Aničkou. Ani na křest knihy Láska na houby mu Dáda společnost nedělala.

Ráno doma byla, pak však zmizela

Zatímco on na seznamu hostů nebyl, jeho pozvaná žena na křest knihy nedorazila. Felix si však příležitost vyrazit do společnosti ujít nenechal. Na otázku, proč s ním nedorazila jeho manželka Dáda Patrasová, odpověděl, že ji ráno doma viděl, pak ale někam zmizela. Během akce se však dobře bavil i bez ní.

Společnost mu dělaly mladé a krásné herečky Kateřina Bláhová a Monika Timková, se kterými zapředl dlouhý hovor. Pak je však přenechal mladšímu kolegovi a spěchal na další akci. Ještě předtím se stihl ke křtěné knize vyjádřit redaktorce Super.cz. Houby prý má na talíři rád, ale v lese žádné nikdy nenajde, protože je „houboslepý“.

Dovolenou s dcerou si užili

Pochvaloval si i nedávnou dovolenou v Egyptě, na kterou vyrazil jen s dcerou Aničkou Slováčkovou. Do moře se sice příliš neodvažoval kvůli strachu ze žraloků, zato naplno využíval hotelového bazénu. Sem si chodil každé ráno na hodinu zaplavat, než všichni ostatní vstali. Měl tak bazén jen pro sebe a jistotu, že na žraloka tu opravdu nenarazí.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Anna Julie Slováčková (@anna_julie_slovackova)

Fobií ze žraloků už prý trpí pěknou řádku let. Začala prý, když byl tehdy ještě s Dádou na dovolené na Maledivách. Tady bylo žraloků více než dost, a sám tak od té doby vstupuje do moře maximálně po pás a s velkým respektem. Na společně dovolené se nenudila ani jeho dcera, která se na svém Instagramu podělila o tenisovou momentku z Egypta.

Kam myslíte, že Dáda zmizela?

Zdroj: Život
Diskuze Vstoupit do diskuze
71 lidí právě čte
Autor článku

Anna Sedláková

Zobrazit další články