Dáda Patrasová nabyla podezření, že ji Felix podvádí: „Spíš mě měla pochválit, než se upnout na kraviny,“ reagoval Slováček

Herečku vytočilo, když se na narozeninovém večírku jejího manžela objevila jeho exmilenka. Zdá se ale, že černé mraky jsou fuč a manželé znovu tokají jako hrdličky.

Felix Slováček a Dáda Patrasová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Manželské peripetie hudebníka Felixe Slováčka (80) a herečky Dagmar Patrasové (67) nekončí. Přestože se bok po boku objevili na křtu cédéčka saxofonisty, jeho žena byla dokonce jednou z kmotřiček, fiasko z narozeninového koncertu hned tak nevyšumí. Na večírku po koncertu v Lucerně totiž nechyběla hudebníkova žena, ale přišla tam i výtvarnice Lucie Gelemová (40), s níž měl saxofonista sedm let poměr.

Herečka měla manžela spíš pochválit

Po koncertu na počest svých 80. narozenin se hudebník sbalil a odjel na pracovní cestu. Když se týden doma neukázal, jeho ženu to mrzelo, ale i popudilo. Podezřívala ho, že se jí vyhýbá, aby nemusel vysvětlovat, proč na večírek pozval exmilenku. „Od Honzy Adama jsem se čistě náhodou dozvěděla, že Felix je od pátku v Bratislavě. Dobře, ale kde spal ty tři noci? Tak byl u Gelemový, nebo u tý Lenky Dragounový, anebo u jiný flundry,“ citoval Patrasovou server Extra.

Později saxofonista vysvětloval, že mimo jiné odjel s kolegy i do Františkových Lázní, kde měl koncert. Vyjádření jeho rozhořčené manželky ho nechává vcelku chladným. „Já si myslím, že se moje žena měla upnout na to, jak se mi povedl koncert, a spíš mě měla pochválit, než se zabývat takovými kravinami,“ lakonicky reagoval hudebník. Kde se na večírku vzala jeho někdejší milenka, ale nekomentoval.

S Dádou by hudebník šel kamkoli

Na křtu jeho alba se ale zdálo, že vichřice se už přehnala. Herečka i její manžel dorazili společně, bavili se a hýřili úsměvy. Bylo zřejmé, že hudebníka přítomnost manželky těší. „Já jsem rád, vůbec se tomu nebráním. Já bych šel s Dádou kamkoli. Já ji o svých krocích informuju, a když ona chce, tak jde, a když se jí nechce, tak zůstává doma nebo někde jinde,“ řekl serveru Slováček a pochvaloval si, jak moc to jeho ženě na křtu slušelo.

Felix Slováček a Dagmar Patrasová iZdroj fotografie: Nextfoto

Přestože manželé tokali znovu jako hrdličky, krize nemusí být zažehnaná definitivně. Po večírku po narozeninovém koncertu, kde se objevila exmilenka jejího manžela, totiž rozčílená herečka znovu mluvila o rozvodu. To víte, že mě to napadlo asi jako každou ženu v téhle situaci,“ řekla Patrasová a dodala, že to sice zatím neudělala, ale „není všem dnům konec“. V minulosti už jednou žádost o rozvod podala, ale pak ji stáhla.

Co si myslíte o manželství herečky a hudebníka?

Zdroj: Extra
Diskuze Vstoupit do diskuze
125 lidí právě čte
Zobrazit další články