Patrasová a Slováček 40. výročí svatby neoslavili. „Felix se domů chodí akorát najíst, převléct a vyspat,“ říká herečka

Problémy, které vygradovaly v soumrak nad manželstvím uhrančivé pohádkové princezny s proslulým saxofonistou, jsou zřejmě už minulostí. Naposledy spolu tokali jako hrdličky.

Felix Slováček a Dáda Patrasová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Manželství herečky Dagmar Patrasové (66) s hudebníkem Felixem Slováčkem (79) je jako jízda na horské dráze. Jeden z nejpropíranějších párů českého showbyznysu provází jeden skandál za druhým. Přitom jsou spolu už čtyřicet let. Pro spoustu manželských párů velmi významné výročí ale neoslavili podle očekávání. Rubínovou svatbu prostě ignorovali. Jejich vztah je totiž znovu na bodu mrazu. Sice stále žijí ve společném domě, ale spíše jako spolubydlící.

Pro herečku je těžké od muže odejít

Krásná pohádková princezna Xenie a proslulý saxofonista se vzali 24. března 1983. Byla to podle serveru Extra velká láska. A bez ohledu na to, čím si pár během čtyř dekád prošel, to vypadá, že zbytky nějakých citů k sobě ještě chovají. Ostatně mají spolu i dvě děti Felixe (39) a Annu (27). Těžko ale říct, jaké emoce mezi nimi vlastně panují, silná slova o rozvodu už během manželství padla. Většinou v souvislosti s problémy s alkoholem, které herečka začala mít nejspíš už v roce 2015, kdy hudebník podlehl kouzlu jiné ženy.

Manželé žijí společně, ale tak nějak každý po svém. „Felix se sem chodí akorát najíst, převlíct a vyspat,“ cituje Patrasovou Sedmička. „Hodně často naštěstí jezdí pryč, tak mám aspoň klid,“ dodala. Navzdory šestiletému poměru manžela, který ji musel velmi ranit, neodešla. „On vždycky udělá nějakou botu a pak se mě snaží odprosit, slibuje modré z nebe. Je těžké od něj odejít, i když jsem k tomu za těch čtyřicet let měla mnohokrát opravdu hodně blízko,“ svěřila se herečka týdeníku.

Manželé tokali jako dvě hrdličky

Jejich soužití by se dalo definovat spíš jako spolubydlení. K oslavě rubínové svatby tedy nebyl důvod. Rozvodu prý saxofonista nebyl nikdy nakloněn. Koncem loňského roku ale šokoval prohlášením, že by jeho žena měla být kvůli problémům s pitím zbavena svéprávnosti, než dojde k tragédii. „Je to konec její kariéry. Jediná možnost, co tu je, je zbavit ji svéprávnosti, jinak umře. To nepochopí nikdo, kdo nemá doma takto nemocného člověka. Až se to stane, tak všichni mi budou nadávat, proč jsem něco neudělal,“ řekl Slováček Blesku.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Felix Antonin Slovacek (@felixantoninslovacek)

Vypadalo to na další velkou krizi. Herečka na slova manžela reagovala tím, že se chce nechat rozvést. Jenže mračna se stáhla a dnes je všechno zase jinak. Jejich vztah je znovu prozářen slunečními paprsky. Saxofonista uspořádal doma pracovní dýchánek, aby se spolupracovníky probral svůj koncert k 80. narozeninám. Jeho žena v roli hostitelky zářila. Oba vypadali šťastně a nic nenasvědčovalo tomu, že by nebyli v pohodě. „S Felixem tokají jako dvě hrdličky,“ cituje Aha! Gottova extajemníka Jana Adama, který se schůzky zúčastnil.

Co si myslíte o problémech v manželství herečky a hudebníka?

Diskuze Vstoupit do diskuze
82 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla