Naštvaná Dominika Gottová: Nový příspěvek Ivany Gottové ji rozpálil do běla

Dominika Gottová se razantně postavila proti novému projektu o Karlu Gottovi, který začala organizovat vdova Ivana.

Ivana Gottová vdova po Karlu Gottovi i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Od smrti legendárního českého zpěváka Karla Gotta uplynuly již skoro čtyři roky. Zlatý slavík chybí své rodině, fanouškům i osobnostem, které za svůj život poctil svou návštěvou. Všichni příznivci mají jeden důležitý cíl, a to nenechat vzpomínku na něj nijak zapadnout. Každý má však na tento úkol jiný pohled, a tak vznikají problémy v mezilidských vztazích.

Umělá inteligence

Vdova po zpěvákovi Ivana Gottová sdílela nedávno s fanoušky zprávu, kterou pokládá za stěžejní a velmi pozitivní. Vzpomínku na svého manžela se rozhodla oživit novým projektem, jenž nese název Karel Gott navždy. Jde o naprostou novinku, která tady ještě nebyla. Hlavní roli zde má umělá inteligence, která bude použita na úpravu zpěvákova hlasu, jenž byl výjimečný.

Umělá inteligence zajistí jeho oživení. Díky technice bylo namluveno již několik kapitol z jeho autobiografie. Tento prvek je pro fanoušky samozřejmě velmi žádoucí. Vdova Ivana Gottová si myslí i o nastávajícím projektu, že bude úžasnou další památkou pro osoby, které zpěvákem doslova žily. Tento názor však nesdílí další člen velké rodiny Gottových.

Nesouhlas skandální dcery

Konkrétně se nový projekt nelíbí nejstarší zpěvákově dceři Dominice. Dominika Gottová je veřejnosti známá svými úlety s alkoholem, nejrůznějšími medikacemi a ofenzivními názory. Tentokrát se vyjádřila k již zmíněnému projektu manželky svého zesnulého otce. Podle jejích slov se zbytku rodiny oživení zpěvákova hlasu vůbec nelíbí. Respektive ji tento krok s umělou inteligencí trápí.

Dominika Gottová iZdroj fotografie: Nextfoto

Smrt Gotta Dominiku velmi zasáhla. Jeho odchod byl náročný. Oživení jeho hlasu by otevřelo staré rány, které prozatím dokázala vyléčit. Dominika čekala, že se jí Ivana zeptá na svolení k takovému projektu, ale nic takového neproběhlo. Dominika tak vzala iniciativu do vlastních rukou a požádala, aby se s hlasem jejího otce nic neprovádělo. Aby zůstal pouze v originálních dílech.

Jaký máte názor na tento počínající spor?

Zdroj: Život
Diskuze Vstoupit do diskuze
148 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články