Čínská devítihvězdičková metoda. Rok narození odhalí vrozené vlastnosti

Mnoho lidí touží po tom zjistit, jací doopravdy jsou a co se uvnitř nich skrývá. S čínskou metodou to lze pomocí hvězdiček odhalit jednodušeji, než si myslíte.

i Zdroj fotografie: Pixabay.com
                   

Jediné, co potřebujete vědět, abyste mohli provést tuto analýzu, je rok svého narození. Tato starodávná čínská metoda vám umožní poznat lépe svou osobnost. A nebo osobnost někoho z vašich blízkých. Podívejte se, do které kategorie spadáte.

i

1 hvězdička

Ti, kteří spadají do této kategorie, jsou velmi komunikativní a emotivní. Patří mezi citlivé lidi. Často se stávají rezervovanými a na základě svých myšlenek mohou být melancholičtí. Musí bojovat se svými vlastními obavami, jinak bývají nemocní. Měli by se zdržet návykových zvyků.

2 hvězdičky

Do této kategorie spadají starostliví lidé. Obvykle jsou to hlavně skvělé matky, pro něž je rodina nejdůležitější. Jsou to lidé praktičtí, trpěliví a ochotní obětovat se. Rádi dobře jedí a dobře vaří. 

3 hvězdičky

V této skupině se nachází lidé, kteří mají velké štěstí. Jsou to lidé aktivní, kteří nedokážou sedět na místě a čekat, až se jejich život změní. Nachází řešení i v nejtěžších situacích. Nedokážou ale ovládat své emoce, z jejichž projevy se velmi stydí.

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Zjistěte kdo jste podle čínské metody

4 hvězdičky

Ti, kteří se narodili pod touto hvězdou, jsou velmi inteligentní, mají také umělecké sklony. Jsou velmi podobné těm, kteří se narodili ve hvězdě 3, protože toho dosáhnou sami. Chtěli by cestovat. O úkolech musí pečlivě přemýšlet. 

5 hvězdiček

Ti, kteří patří k této hvězdě, mají velmi silnou vůli. Mají dobrou organizaci a mohou být dobrými vůdci. Obvykle mají hodně zodpovědnosti, takže jsou velmi vzdálené osobnosti. Mohou přestat mluvit, někdy jen sledovat, co se kolem nich děje. Někdy ale neznají své vnitřní hodnoty.

6 hvězdiček

Tito lidé mají mužnou osobnost. Jsou pracovití a velmi silní. Ti odhodlaní mohou být dobrými šéfy. Častokrát ale překračují meze a litují toho, jak se chovali nebo jak mluvili s ostatními lidmi.

7 hvězdiček

Tuto skupinu zastupují romantičtí bezstarostní lidé, pro které jsou peníze a správné finanční podmínky nejdůležitější, takže jsou ochotni udělat pro ně hodně. 

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Hvězdičky odhalí osobnost

8 hvězdiček

Jedná se o lidi laskavé, ale pouze k těm, u kterých se nebojí otevřít se. Někdy příliš pracují a zapomínají, že v životě jsou kromě práce i jiné věci. Musí se naučit relaxovat.

9 hvězdiček

Ty, které tato hvězda symbolizuje, jsou aktivní, nadšení a mají silnou vůli. Občas mají tendenci ubližovat svému prostředí, aniž by si toho někdo všiml.

Diskuze Vstoupit do diskuze
71 lidí právě čte
Zobrazit další články