Chlapec dal chudé dívce velmi výjimečný dárek. V ten moment nečekal, že to oběma kompletně změní život

Konejte dobro a ono se k vám vrátí. To může být hlavní myšlenkou příběhu těchto mladých manželů, jejichž seznámení bylo osudové. Žádný romantický film, toto je realita.

i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Příběh, který vás zahřeje u srdce, je jeden z těch šťastnějších a byla by veliká škoda, kdyby se nešířil dál. Celé to začalo obyčejným vánočním dárkem. Možná vám všechno bude připadat jako scénář z pohádky, ale věřte, že dobré věci na světě se stále dějí. Tento příběh se skutečně stal.

Dárek, který jim změnil život

Musíte se vrátit v čase do roku 2000, kdy se měl malý chlapec, 7letý Tyler, zúčastnit charitativní akce na pomoc chudým dětem. Cílem bylo, že děti společně s rodiči mohly poslat dárek dětem z chudých rodin po celém světě. Tyler dárek pečlivě zabalil do balicího papíru a přiložil k němu pohlednici a svou fotografii.

Sám netušil, ke komu se jeho dárek dostane a kam až poputuje. Spolu s rodiči ho odnesl do organizace, která celou akci pořádala, a o víc se nestaral. Časem nad dárkem přestal přemýšlet, jediné, co chtěl, bylo, aby někomu, kdo to potřebuje, udělal radost. V tu chvíli ještě nevěděl, že ho díky němu čeká osudové setkání.

Dárek putoval na Filipíny

Dárek obdržela holčička jménem Joanna pocházející z Filipín. Uplynulo dlouhých 11 let, když nastal den, kdy Tyler dostal oznámení na sociální síti – žádost o přátelství od cizí dívky. Mladík nejprve žádost zamítl. Dívka se však nenechala odbýt a svou žádost opakovala. Tyler se nakonec rozhodl přátelství přijmout. Možná je to někdo, s kým kdysi studoval, jen si nevzpomíná.

Osudové setkání

Po nějaké době obdržel první zprávu. Napsala mu, že má jeho dětskou fotografii a dárek, který si už několik let pečlivě schovává. Když mladý muž viděl svůj obrázek, okamžitě pochopil, o co jde. Začal si s dívkou každý den psát. Tak to trvalo několik měsíců. Tyler a Joana si začali uvědomovat, že už je spojuje skutečné a upřímné přátelství.

V jednom okamžiku Joana pozvala Tylera na návštěvu a on za ní odjel na Filipíny. Když Joanu spatřil na vlastní oči, uvědomil si, že je nespojuje pouze přátelství, zamiloval se. Seznámil se s jejími rodiči a přáteli, kteří si jej okamžitě oblíbili. Když se Tyler vrátil domů, jejich vztah neskončil. Nadále spolu komunikovali, telefonovali si a rozvíjeli svůj vztah.

svatba iZdroj fotografie: Freepik

Při svém příštím příjezdu na Filipíny požádal dívku o ruku. Svatba se konala v roce 2014. Tyler přiznává, že si nedokáže představit, co všechno by se stalo, kdyby se nezúčastnil charitativní akce, neposlal by dárek, odmítl žádost o přátelství od Joanny a nakonec by se s ní neviděl. Všechno by dopadlo jinak. Nepotkal by lásku svého života. Dnes si je Tyler jistý tím, že i malý dobrý skutek z vás udělá lepšího člověka a dobro se k vám vždy vrátí zpět.

Jaký další příběh osudové lásky znáte?

Diskuze Vstoupit do diskuze
109 lidí právě čte
Autor článku

Radka Dobešová

Zobrazit další články