Žena poslala SMS směřovanou kamarádovi na špatné číslo. S příjemcem zprávy se dala do konverzace a nyní jsou již 12 let manželé

Snad každému člověku se již podařilo omylem poslat SMS na špatné číslo. Jedné ženě to však kompletně změnilo život.

Žena s telefonem i Zdroj fotografie: iStock
                   

V dnešní moderní době, kdy má většina lidí mobilní telefon, probíhá komunikace především přes e-maily, volání, SMS zprávy a různé chaty. Na světě existuje tolik telefonních čísel, že si to sám člověk ani nedokáže představit. Někteří jich mají ve svých mobilních zařízeních uložených tolik, že by to ani na prstech několika rukou nespočítal. Jiní se je učí nazpaměť. A při záměně jen jednoho obyčejného čísla se stane, že se dovoláte či dopíšete úplně jinému člověku, než jste ve skutečnosti chtěli. To se před několika lety podařilo ženě, které záměna čísla změnila život.

Poslala SMS na špatné číslo

Před více než deseti lety si Brenda Rivera Stearns pročítala Bibli. Velmi se jí tam zalíbila jedna citace, a tak se rozhodla, že ji pošle formou SMS svým přátelům, které měla uložené v mobilním telefonu. Celkově jich tam měla tenkrát asi deset. Přepsala tedy poselství ze svaté knihy do mobilu a odeslala. O několik minut později jí však z telefonního čísla, o kterém se domnívala, že patří příteli, přišla odpověď: „Amen, a kdo je to?“ Brenda netušila, kdo jí píše, a tak na zprávu odepsala.

psaní sms iZdroj fotografie: Depositphotos

Jak se ukázalo, špatně zadané číslo patřilo Isaiahovi, který si koupil nový mobil asi 30 minut předtím, než mu SMS zpráva přišla. Byli od sebe vzdálení přes 800 km. Musel zde zasáhnout osud, protože kdyby Brenda na jeho číslo napsala dříve, textovku by nikdy nedostal. A tak si pár začal v roce 2009 psát smsky a pomalu se blíže poznávat. Zprvu to začalo na přátelské rovině, až se to vyvinulo v telefonní hovory. Když žena poprvé zaslechla Isaiahův hlas, úplně se do něj zamilovala.

Matka jí nového přítele proklepla

Byla velmi nadšená ze svého nového přítele, začínala ho mít velmi ráda. Romantizovala si ho a hodně fantazírovala, ale byla ze svých pocitů zmatená. Měla strach otevřít mu své srdce. Nevěděla, zda jí třeba nelže. Vždyť se za aparátem mohl ve skutečnosti skrývat úplně někdo jiný, než si myslela. Mohl to být nějaký podvodník, násilník, deviant nebo klidně ženatý muž s několika dětmi. Její láska však začínala být větší a větší.

Po nějaké době se ale oba shodli na tom, že by se měli potkat. Brenda zprvu váhala. Pak se její matka Rossy, které se žena se svým přítelem svěřila, nabídla, že se místo ní s tímto mužem sejde ona sama, protože žila v Ohiu stejně jako on. Brenda souhlasila, a tak šli její matka, sestra a Isaiah na společnou večeři. Po setkání jí matka poslala jasnou zprávu: „Tohohle chlapa si vezmeš!“

Byl to prostě osud

Brendu velmi překvapilo, že jí její máma napsala zrovna tohle. Pochopila, že musí být Isaiah opravdu výjimečný. A tak se pár rozhodl pro opravdové setkání. Po něm bylo oběma jasné, že spolu stráví zbytek života. Po několika měsících požádal Isaiah Brendu o ruku a ta samozřejmě souhlasila. Čtyři měsíce poté se vzali. „Byl to opravdu osud, Bůh určitě řídil každý krok našeho vztahu,“ svěřila se žena se svým štěstím.

šest dětí iZdroj fotografie: Depositphotos

Letos to bude 12 let, co jsou manželé. Narodilo se jim 6 dětí a všichni jsou neuvěřitelně šťastní. Jak sami řekli, vzájemně se moc dobře doplňují. Jsou hrdí na život, který spolu vedou, a na vše, co společně vytvořili. Velmi milují nejen sebe a své děti, ale také svůj životní příběh. S ním se podělili na sociálních sítích, kde má video již přes 2 milióny zhlédnutí. Jsou důkazem toho, že láska opravdu číhá za každým rohem a člověk na ni může narazit i tehdy, když to nejméně čeká.

Co říkáte na tuto osudovou SMS?

Zdroj: NYPost
Diskuze Vstoupit do diskuze
63 lidí právě čte
Zobrazit další články