Myslela si, že je její otec mrtvý. Až po 31 letech zjistila, že jí matka celý život lhala, a svého tátu začala hledat

Životní setkání rodinných příslušníků bývají vždy velice emotivní. Hodně při nich záleží na tom, kvůli čemu byli odloučeni. Takový příběh zažila i žena, jež narazila na svého otce.

Otec s dcerou i Zdroj fotografie: iStock
                   

V životě narazí každý člověk na spoustu složitých situací. Některé z nich budou o něco veselejší, některé naopak v lidech zanechají smutek po zbytek jejich života. S takovou situací se musela vypořádat i tato žena, která přišla o svého tatínka. O to více bylo šokující, když po dlouhých letech odloučení zjistila, že její otec stále žije. Toto zjištění vyvolalo spoustu emocí nejen u otce, ale i dcery.

Matka dceři lhala

Od svého narození se Sharnee často vyptávala na svého tatínka, jelikož vyrůstala pouze s matkou. Dívka od své matky nikdy nezjistila o svém otci nic zajímavého nebo důležitého. Jediné, co své dceři matka řekla, bylo to, že její otec zemřel, ještě než se narodila. Sharnee tedy znala jen jméno svého otce, ale žila v domnění, že je její otec mrtvý. Ve chvíli, kdy toto své dceři matka sdělovala, samozřejmě moc dobře věděla, že lže.

Později začala dívka hledat

Čím více se Sharnee své matky ptala na různé informace okolo doby svého narození, tím více si začala spojovat souvislosti dohromady. Začala tedy na základě různých informací pátrat, jelikož měla podezření, že jí její matka lže. Sharnee trávila nad svým zkoumáním a hledáním celé noci. Věnovala celému pátrání prakticky veškerý volný čas, dokud jednoho dne nenarazila na internetu na muže, který ideálně odpovídal všem informacím, které měla.

Sharnee muže kontaktovala

Po několika dnech přemlouvání sebe samé se dívka rozhodla, že muže kontaktuje na sociální síti. Nejdříve se mu omluvila, že jej kontaktuje a že ho takto zaskočila, později se však začala vyptávat na veškerá fakta, jenž byla spojená s ní. Muž Sharnee na vše odpovídal a ona si začala všechny souvislosti spojovat. Čím více s dívkou muž komunikoval, tím více se o ni zajímal taktéž, jelikož mu začalo docházet, že jeho dávná návštěva na Novém Zélandu má následky, o kterých sám netušil.

žena s mobilem v ruce u počítače iZdroj fotografie: Pixabay

Oba se sblížili

V průběhu jejich vzájemné komunikace Sharnee muži mimo jiné sdělila, že rozhodnutí své matky na jednu stranu chápe. Ona sama svou matku také velice miluje a měla pochopení, že se jí matka snažila uchránit před realitou, že měla poměr s mužem, se kterým se už poté neviděla. Sám muž také netušil, že má dceru jménem Sharnee. Trvalo dlouhých 31 let, než jeden na druhého narazili. O to více se teď prostřednictvím internetu snaží vše zameškané dohnat, což dokazuje Sharnee i na sociálních sítích.

Co si myslíte o zatajování informací vlastním dětem?

Zdroj: NewYorkPost
Diskuze Vstoupit do diskuze
125 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články