Najděte si svého motýla, řekne vám jací jste | DámskýDeník.cz

Vyberte si motýla dle měsíce vašeho narození a objevte své největší klady a zápory. Buďte připravení, může být těžké to přijmout

Poznejte svoji osobnost podle motýla, který je přiřazen k měsíci, ve kterém jste se narodili. Motýl je symbolem změny, pokud najdete nějakou špatnou vlastnost můžete jí změnit.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

V některých kulturách jsou motýli symbolem naděje nebo změny. Každému měsíci náleží jeden druh motýla, který vám prozradí jací jste a jaké máte kladné nebo záporné vlastnosti. První motýl vlevo nahoře patří lednu, vpravo dole zase prosinci. Dozvíte se něco málo o své osobnosti a třeba vás to i potěší, nebo donutí se nad sebou zamyslet a něco změnit.
iZdroj fotografie: Depositphotos

Leden měsíc všech optimistů

První motýl o vás říká, že máte velké srdce a jste vždy připraveni jít ostatním na pomoc. Vždy nasloucháte druhým a jste velcí optimisti, kteří vždy dělají všem lidem radost, aby i jejich den byl šťastný a plný optimismu.

Únor patří všem s nízkým sebevědomím

Tento motýl o vás vypovídá, že jste středem pozornosti a každý vás moc dobře zná, ale nejste z toho moc nadšení. Vaše povaha rozděluje lidi na dva tábory, na ty co vás milují a ty co vás nenávidí. Vaše sebevědomí je někdy opravdu nízké, proto byste na sobě měli trochu zapracovat.


iZdroj fotografie: Pixabay

Březen ve znamení cílevědomosti

Třetí motýl o vás tvrdí, že vám někdy trvá déle než něco pochopíte, protože jste ponořeni do svých myšlenek a žijete ve svém vlastním světě. Když v boji nepadnete jako první, jen tak se něčeho nevzdáte a jdete si tvrdě za svým cíle.

Duben měsícem všech citlivých osob

Říká o vás, že jste velmi emocionální a nebojíte se dát své city najevo. Lidé ve vašem okolí vám závidí, jak jste citlivý a vše velmi moc prožíváte. Vždy se snažíte udělat vše proto, aby byl svět lepším místem pro život jak pro vás tak i pro všechny vaše blízké.


iZdroj fotografie: Pixabay

Květen je symbolem obětavosti

Jste velmi zvláštní osobnost. Někteří lidé vás ovšem nemají v oblibě právě proto, že si myslí, že jste jiní. Naopak lidé, kteří vás moc dobře znají, si vás váží. Dobře ví, že jste ochotni pro své blízké udělat cokoliv a můžou se na vás spolehnout.

Červen patří všem nesobeckým lidem

Váš motýl o vás vypovídá, že jste opravdu nesobecký člověk, který je nejšťastnější, když může dělat radost ostatním. Máte pocit, že svět je nádherné místo plné optimismu. Jste velmi intuitivní a snadno rozpoznáte potřeby druhých, tudíž jim můžete vždy pomoct i když o to nepožádají.


iZdroj fotografie: Pixabay

Červenec měsícem všech pravdomluvných lidí

Váš motýl o vás říká, že jste velmi stateční a čestní. Respektujete lidi kolem sebe a jste velmi laskaví. Nebojíte se nazývat věci pravým jménem, vždy řeknete pravdu. Měli byste si ale dávat pozor na to co říkáte, abyste někoho neurazili, nebo se nerozhádali s přáteli.

Srpen symbolem statečnosti

Motýl, který je symbolem měsíce srpna o vás vypovídá, že jste rádi středem pozornosti. Proto máte mnoho přátel a fanoušků. Snadno si dokážete získat důvěru druhých, jste stateční a čestní za každé situace a nikdy vás nic nerozhodí.


iZdroj fotografie: Pixabay

Září ve znamení kreativity

Jste velmi kreativní a máte velkou fantazii. Vždy máte připravený plán B, kdyby náhodou věci nevyšli tak jak jste je původně naplánovali. Pro vaší nápaditost jste velmi cenným pomocníkem a lidé za vámi rádi chodí pro rady.

Říjen patří těm, kteří vyřeší každý problém

Jste obětaví a ochotní pomáhat druhým. Všichni ve vaše okolí, hlavně rodina a přátelé, dobře ví, že v případě potíží se na vás mohou obrátit, protože budete vědět co je nutné udělat. Jste prostě ti co vždy vyřeší každý problém a uhasí každý oheň.


iZdroj fotografie: Unsplash

Listopad symbolem laskavosti

Tento motýl o lidech narozených v listopadů říká, že pokud vás dobře neznají myslí si, že jste nafoukaní. Ve skutečnosti je tomu naopak jste laskaví a ochotný člověk. Někdy se může zdát, že lidi kolem sebe odmítáte, jste velmi odtažití. Ale pokud už k sobě někoho pustíte, bývá to přátelství na celý život.

Prosinec patří všem vytrvalým

Prosincoví lidé jsou neustále nespokojení, pokud něčeho dosáhnou chtějí víc. Jsou velmi vytrvalí a nebojí se jít přes všechny překážky a bojovat až do konce. Někdy by jim ovšem prospělo trochu zpomalit a užít si radosti života.

Zdroj: Times of India, Horoscope, Astrology

Diskuze Vstoupit do diskuze
63 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
Trendy pokojové rostliny roku 2021: Jsou levné, nenáročné a především oslnivě krásné
Události247.cz
Vláda na kompenzační bonus vynaložila 740 milionů korun. Ekonom se vyjádřil k výši částky
JakZdravě.cz
Není droždí jako droždí. Obchody nabízejí 2 druhy, jen to obohacené obsahuje přidané vitamíny
VědaŽivě.cz
Proč zvířata hibernují? Některá prospí celou zimu, jiná své tělo „vypnou“ jen na pár hodin