Po 10 letech manželství a 3 dětech žena podstoupila test DNA. Vyšlo najevo, že jsou s manželem příbuzní

Pátrat po rodinné historii může sice skýtat jistou dávku dobrodružství, ale ne vždy se dozvíte jenom to, co chcete vědět. V mžiku se může dosavadní život zhroutit jako domek z karet.

test dna i Zdroj fotografie: iStock
                   

Vyznat se ve složitých vztazích v rodinách a spletitých propletencích příbuzenských vazeb je často tvrdý oříšek. Ve spoustě rodin se totiž širší příbuzenstvo nevídá a ani nezná. Pak se může snadno přihodit, že si dva lidé, kteří mají společné geny, padnou do oka a skončí jako manželé. Přesně to se stalo ženě, která se chtěla dozvědět víc o svém rodokmenu. Narazila ale na skutečnost, kterou by pravděpodobně raději ani nevěděla.

Výsledek testu jim převrátil život naruby

Když se Celina a Joseph Quinonesovi před sedmnácti lety seznámili, nenapadlo je, že by na jejich vztahu mohlo být něco divného. Byli zamilovaní a šťastní. Zasnoubili se a před více než deseti lety se vzali a mají spolu tři děti. Poklidnou rodinnou idylku ale pořádně rozčeřila neuvěřitelná informace, kterou se žena dozvěděla, když se rozhodla pátrat v minulosti po svých kořenech.

Na tom, že získá více informací o rodinné historii, neviděla nic špatného. Podstoupila test DNA a čekala, co se bude dít. Jenže to, co následovalo, nepředpokládala ani v těch nejdivočejších snech. Výsledek testu byl šokující. Z minuty na minutu se její život převrátil vzhůru nohama. Když totiž zkoumala svůj rodokmen i s pomocí nejmodernějších vymožeností, zjistila, že manžel je současně jejím bratrancem.

Manželé se přes šokující zjištění už přenesli

Nevěřila vlastním očím. Zásadní informace o jejich příbuzenských vazbách rodinu zcela ochromila. „Máme tři děti, nikdy jsem si nemyslela, že jsme příbuzní. Výsledky testu DNA byly velmi zdrcující, byli jsme velmi vyděšení. Svého manžela bych neopustila za nic na světě, jen chci, aby si lidé uvědomili, že by měli opravdu poznat rodinu toho druhého, než se vezmou,“ řekla Celina, která po svých zkušenostech napsala knihu, v níž vyzývá ostatní páry, aby před svatbou poznaly své předky.

@realestatemommas

I know it erks some people that we are still together plugging away! 🤣🤣🤣

♬ I Think I Like When It Rains – WILLIS

Samotnou ji ani ve snu nenapadalo, v době, kdy s Josephem začala chodit, že by mohli být bratranec a sestřenice. Takže se zasnoubili, později vzali a měli spolu postupně děti. Zjištění, že jsou příbuzní, jejich vztahem pořádně zacloumalo. Rozhodli se ale, že nechtějí svoji rodinu zničit. „Moje děti a manžel jsou všechno, co mám, a už jsme se přes to přenesli. Nedovolím, aby nějaký malý pokrevní vztah zničil to, co jsem vytvořila, což je naše krásná rodina,“ vysvětlila Celina.

Jak byste se zachovali, kdybyste zjistili, že jste s partnerem příbuzní?

Zdroj: MyArticle
Diskuze Vstoupit do diskuze
128 lidí právě čte
Zobrazit další články