Matka byla zmatená, když testy DNA ukázaly, že její 3 děti vlastně nejsou její. Pravdu nemohla nikomu dokázat

Když žena musela podstoupit testy DNA, dozvěděla se, že není matkou svých dětí. Z výsledků byli zmatení i lékaři.

test dna i Zdroj fotografie: iStock
                   

Jedna matka ve státě Washington si prožila opravdovou noční můru. Představte si, jak obě své děti nosíte v břiše a pak se dozvíte, že geneticky nejsou vaše. Šílená a velmi matoucí představa. Tato matka šla málem do vězení a také mohla přijít o své děti, když vyšly najevo tyto velmi zvláštní výsledky.

Byla to opravdová záhada

Lydia Fairchild přemítala nad výsledky DNA, které získala v roce 2006. Pomalu to hlodalo její vnímání reality, protože výsledky říkaly něco, čemu nemohla uvěřit. DNA Lydie totiž neodpovídá jejím dětem. Sama moc dobře věděla, že je přece nosila v břiše a také je i porodila, takže absolutně nechápala, jak je to možné.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Tato záhada začala, když požádala o finanční pomoc od státu. Tehdy jí bylo 26 let a byla nezaměstnaná. Jako jeden z požadavků musela prokázat, že děti jsou všechny její, a tak všichni podstoupili test DNA. Jakmile ji sociální služba požádala, aby se s nimi setkala, vypadalo to jako standardní postup. Ale najednou se ocitla uprostřed kriminálního vyšetřování.

Děti nejsou její

Když se posadila, začali se jí strážníci ptát na nejrůznější otázky. Stále trvala na tom, že děti jsou její, ale důkazy proti ní byly nezpochybnitelné. Vyhrožovali jí odebráním potomků, ale ona trvala na svém, přece je porodila. Dokonce má fotky, jak vyrůstají v její náruči. Rozhodla se tedy zavolat svému porodníkovi Dr. Dreisbachovi, který byl u všech jejích porodů.

Ten přislíbil své svědectví, ale žádný právník se nechtěl tohoto případu ujmout. V tom však přišla zajímavá zpráva. V Bostonu potřebovala Karen Keegan transplantaci ledviny. V naději, že jeden z jejích synů by se mohl shodovat, podstoupili testy DNA. To, co považovala za rutinní kontrolu, vyústilo v mrazivé zprávy. Žádný z jejích synů neodpovídal DNA Karen, což zmátlo lékaře, kteří se jí věnovali.

Vše dopadlo dobře

Podstoupila různé testy, při nichž jí extrahovali DNA z celého těla. A právě DNA v uzlíku štítné žlázy odpovídala jejím dětem. Když se o této zprávě dozvěděla Lydia, dalo jí to naději. Její právník požádal soud, aby mohla projít stejnými testy. A vše dopadlo naštěstí dobře. Různé ženy, ale stejný příběh.

Co byste dělali, kdybyste zjistili, že vaše děti ve skutečnosti nejsou vaše?

Zdroj: DidYouKnow
Diskuze Vstoupit do diskuze
130 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Jsem redaktorka s bohatými zkušenostmi a vášní pro žurnalistiku a lifestyle. Můj odborný přístup a kreativita přinášejí na web DamskyDenik.cz inspirativní články a hluboké náhledy na aktuální témata. Svým poutavým psaním oslovuji čtenáře a motivuji je k aktivnímu a smysluplnému životnímu stylu.

Zobrazit další články