Chlapečci s Downovým syndromem mají radosti na rozdávání. Po zhlednutí jejich videa vám spolehlivě vykouzlí úsměv na rtech

Dvojčata s Downovým syndromem se svým postižením nijak netrápí. Na videu rozdávají úsměvy na všechny strany a radost z nich je srší.

Dvě batolata na koberci i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Největším přáním rodičů je, aby se jim narodilo zdravé dítě. To se ale bohužel mnoha párům nesplní. Existuje totiž obrovské množství genových mutací, které způsobují různá postižení. Některá z nich by na dětech nikdo nepoznal, jiná jsou viditelná na první pohled. A přesně mezi ně patří také Downův syndrom. Jím také trpí malá dvojčátka, která milují sebe i život a jejichž video vás rozesměje a dojme.

Chtěli dát dvojčata k adopci, ale nakonec si to rozmysleli

Julia žila se svým manželem několik let, když se rozhodli pro dítě. Z prvního vztahu měla 3 děti, ale s novým mužem přesto chtěli mít společného potomka. To se jim podařilo a narodil se jim zdravý a krásně blonďatý chlapeček. Řekli si však, že by rádi měli ještě holčičku, a tak se po čase snažili o další dítě, i když měla Julie už třiačtyřicet let. Když jim lékaři oznámili, že čekají dvojčata, nemohli tomu uvěřit. Šok však přišel s prvním screeningem, který vyšel pozitivně.

Po podrobnějších vyšetřeních měli jasno. Jejich dvojčata, chlapci, trpěli Downovým syndromem. Julia s manželem dlouho přemýšleli, co dělat, až se rozhodli pro adopci, což zmiňuje také web CedarsStory. Z mnoha nabízených rodin si vybrali tu pro ně nejlepší. Když se však blížil porod, žena pochopila, že svá miminka nemůže dát nikomu jinému. Nakonec si tedy postižené chlapce nechali, a jak se ukázalo, bylo to to nejlepší rozhodnutí.

Video plné lásky a smíchu si zamilujete

Sice museli narychlo shánět veškeré vybavení. Neměli totiž nic, kočárek, postýlky ani oblečení. Naštěstí se jim podařilo vše sehnat díky známým a dobrým lidem. Od té doby je jejich život šťastnější a veselejší. Přestože jsou chlapci Charlie a Milo postižení, jejich úsměv, hravost a láska dojímají nejen rodiče, ale i všechny okolo. Julia dvojčatům založila profily na sociálních sítích, kde pravidelně zveřejňuje jejich fotografie a videa. Jedno takové bylo sdíleno také na YouTube, vy se na něj můžete podívat přímo zde.

Toto veselé video má již téměř milion zhlédnutí a přes tisíc obdivných a sílu dodávajících komentářů. Je úžasné vidět, jak šťastní a láskyplní tito chlapečci jsou. Ukazují, že život s Downovým syndromem není neštěstí, a svým rodičům dělají jen samou radost. Jejich postižení jim vůbec nevadí, užívají si jeden druhého, milujících rodičů a sourozenců. Ti své trošku jiné bratříčky zbožňují, stejně jako chlapec, který svému postiženému bratrovi zpíval píseň. O jeho příběhu jsme vás na DámskémDeníku již informovali.

Co říkáte na tato roztomilá dvojčátka?

Diskuze Vstoupit do diskuze
97 lidí právě čte
Zobrazit další články