Svobodný gay si adoptoval nemocné dítě a vychoval z něj olympijského vítěze. Všem, kdo ho odsuzovali, vytřel zrak

Pro homosexuální páry je opravdu velice těžké adoptovat si dítě. A co teprve pro svobodného gaye, který po něm taky touží.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Jerrymu Windleovi, svobodnému gayovi, lidé neustále říkali, že se nikdy nestane otcem. Bohužel i on tomu přestal úplně věřit, ale jednoho dne se jeho život naprosto změnil. Jeho cesta k vysněnému děťátku sice byla trnitá, ale nakonec se ho dočkal. Poznal malého chlapečka, který byl nemocný a úplně opuštěný, a vychoval z něj olympijského vítěze.

Všechno začalo článkem v časopisu

Jerryho největší sen byl stát se otcem. Sám o sobě říká, že je přesvědčený, že se narodil pro to být tatínkem. Když už to začal pomalu vzdávat, všiml si v časopise článku, který popisoval život sirotků v Kambodži. Neváhal ani vteřinu a kontaktoval kambodžské představitele. Brzy nato se dočkal zprávy, která mu navždy změnila život.

Chlapeček byl podvyživený

V červnu 2000 Jerry odlétal do Phnom Penh v Kambodži, kde žil chlapec jménem Jordan, jehož si měl Jerry adoptovat. Žil v sirotčinci, protože mu jako miminku zemřeli rodiče. Chlapeček byl podvyživený, trpěl svrabem a těžkými infekcemi. I přesto si ho Jerry vzal domů na Floridu, kde ho ošetřil a okamžitě se o něj začal starat, jako by byl jeho vlastní.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Jordan Windle (@jordanpiseywindle)

Začátek byl opravdu hodně těžký

Když se společně vrátili do USA, čekala je tam řada překážek. Jordan měl hodně zdravotních problémů. Byl naprosto vyčerpaný a slabý a než se pořádně naučil anglicky, komunikoval s Jerrym pomocí znakové řeči. V tu dobu mu byly 2 roky, ale vážil pouze necelých 8 kilo. Jerry ani lékaři nevěděli, jestli to zvládne. Ale slíbil, že udělá vše, co bude v jeho silách, aby jeho syn už nikdy nemusel trpět.

Z nemocného chlapce olympijskou hvězdou

Nakonec se z Jordana stal zdravý a šikovný chlapec. Svého otce naprosto miloval a vůbec mu nevadilo, že není jeho vlastní. Byl vždy sportovně nadaný, ale nikoho by ani ve snu nenapadlo, kam až to dotáhne. Jeho olympijské sny začaly ve věku 7 let.

Na jednom táboře upoutal pozornost Tima O’Briena, což byl syn slavného potápěčského trenéra Rona O’Briena. Jordan vstoupil do speciálního potápěčského programu a začal dosahovat svých prvních sportovních úspěchů.

Je opravdu úspěšný

Absolvoval 3 olympijské zkoušky a v šestnácti letech již mohl závodit za muže. V dnešní době bude Jordan soutěžit za Spojené státy na olympijských hrách, ale ve svém srdci bude také reprezentovat Kambodžu. Nechal si dokonce vytetovat kambodžskou vlajku na paži, aby lidé viděli, odkud pochází. Se svým otcem má doteď opravdu skvělý vztah a Jerry je na něj náležitě pyšný.

Znáte nějaký homosexuální pár, který si adoptoval dítě?

Zdroj: Brightside

Diskuze Vstoupit do diskuze
139 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Pokud kupujete vajíčka v obchodě, mějte se na pozoru. Pro své vlastní dobro zkontrolujte několik věcí
Události247.cz
Události247.cz
Ukrajina je jen začátek. Rusko podle historika bude pokračovat invazí v dalším evropském státě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
4 japonské cviky, které vám dopomohou k plochému bříšku za pouhé 4 minuty denně
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Neuvěřitelný příběh 1. holčičích šesterčat na světě: Šance, že se vůbec narodí živé, byla 1 ku 104 miliardám