Praktický průvodce seriálovým světem My Little Pony pro rodiče

Miluje vaše dítko seriál My Little Pony? Abyste se s ním nemuseli dívat na každý díl tohoto animovaného seriálu, ale i přesto byli v obraze, využijte náš malý průvodce světem malého Ponyho, ke kterému jsme vám přihodili i několik zajímavostí, jimiž své potomky zaujmete.

i Zdroj fotografie: Shutterstock
                   

Na počátku byl skutečný poník

Je vám svět My Little Pony povědomý? Aby také ne. První hračky se totiž začaly vyrábět již v osmdesátých letech minulého století a rozhodně nebyly tak malé, jako dnes. Zakladatelku Bonnie Zacherle k vytvoření těchto kouzelných stvoření dokonce inspiroval živý poník. Protože se Můj malý Pony dočkal ohromného úspěchu, v roce 2010 se na tento projekt navázalo seriálem My Little Pony: Přátelství je magické, který se dočkal devíti sérií, a po něm v roce 2021 následoval další seriál, nesoucí název My Little Pony: Nová generace.

Poníci z Nové generace

Protože hlavní postavy z Nové generace zcela jistě znají i vaše děti, dovolte nám, abychom vám je představili. Co musíte vědět o postavě Hitche? Tento poník miluje poslech muziky, rád pomáhá ostatním a všichni jej následují, kamkoliv se pohne. Další postavou je Izzy. Ta si vyrábí vlastní šperky a krásné předměty z naprosto obyčejných věcí. Jak vidíte, postavičky mají lidské vlastnosti i záliby a snaží se děti naučit, že mají pomáhat ostatním a hledat krásu všude kolem sebe.

Hračky a předměty z kouzelného světa My Little Pony

Přestože se vám svět poníků může zdát příliš barevný a plný třpytek, pro malé diváky má přínos v tom, že se jim snaží ukázat, co je dobré a co špatné. Až tedy váš potomek zatouží po své vlastní postavičce poníka, jednorožce, dráčka či pegase ze světa My Little Pony, nebuďte proti a společně se pusťte do výběru. Některé hračky mají pohyblivé části, vydávají zvuky a jsou vybaveny světelnými efekty.

Máte doma fanouška malého Ponyho? Udělejte mu radost hračkou z tohoto kouzelného světa.

Diskuze Vstoupit do diskuze
131 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články