Pleťové sérum pro krásnou a zdravě vypadající pleť

i Zdroj fotografie: Adobestock
                   

Toužíte po krásné a zdravě vypadající pleti? Věnujte péči o ni náležitou pozornost a nespoléhejte se jen na použití základních kosmetických produktů. Kromě běžného odlíčení a vyčištění pokožky a následného použití krému s ohledem na konkrétní typ pleti, se vyplatí investovat také do extra péče, jako jsou nejrůznější pleťová séra.

Spolehněte se na kvalitní anti-aging efekt

Již s prvními vráskami, které se začínají na vaší pleti objevovat, je ideální zařadit do pravidelné péče speciální přípravky určené právě pro zralou pokožku. V tomto ohledu jsou skvělou volbou séra Dermio s účinným anti-aging efektem. Bakuchiolové sérum si získalo přezdívku „přírodní alternativa retinolu“. Má totiž podobné účinky jako retinol, který vyhlazuje jemné linky a vrásky, sjednocuje pleť a podporuje produkci kolagenu. Kromě toho také kůži zpevňuje a dokáže minimalizovat póry.

Kvalitní složení s účinnými látkami

Pleťové sérum obsahuje účinné složky, které blahodárně působí na vrásky. Kromě bakuchiolu obsahuje také skvalen, šípkový a araganový olej, vitamín E a koenzym Q10. Skvělé je, že tento přípravek je vhodný pro všechny typy pleti. Problém tak nedělá ani citlivé pokožce a je možné jej používat dokonce i v těhotenství.

Účinky při pravidelném používání

Při pravidelném používání pleťového séra s obsahem bakuchiolu již brzy budete pozorovat viditelné pozitivní účinky. Jemné linky a vrásky se postupně vyhladí, kůže bude pružnější, více vypnutá a hladší. Přípravek má dokonce i pozitivní vliv na akné a hyperpigmentaci. Omezuje tvorbu nadměrného mazu, minimalizuje zarudnutí kůže a zabraňuje nežádoucímu ucpávání pórů. Díky obsahu rostlinných olejů bude pleť vláčná, hydratovaná a zklidněná. Právě proto je tento produkt jako stvořené i pro osoby s citlivou pletí.

Diskuze Vstoupit do diskuze
90 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Zobrazit další články