Ze srandy napsala do vyhledávače jméno svého snoubence. Když zjistila, čeho se dopustil, okamžitě se s ním musela rozejít

Mladá žena brouzdala po internetu a napadlo ji zadat do vyhledávače jméno svého snoubence. To, co zjistila, jí zničilo plány.

i Zdroj fotografie: Solen Feyissa / Creative Commons / CC BY-SA
                   

Asi každý z nás měl v životě dlouhou chvíli. V dávnějších dobách se lidé snažili zabavit prací, hrou, nebo třeba procházkou. V dnešní době je to stejné, ale na výběr jsou i možnosti použít elektroniku a internet, který kdysi nebyl. A buďte upřímní, kolikrát v životě jste si zkusili zadat do internetového vyhledávače své jméno, nebo jméno svého partnera a s napětím čekali, co na vás „vyskočí“. Jistě to nebylo jen jedenkrát.

Výsledky hledání

Ve většině případů po zadání jména do vyhledávání vyskočí staré fotky, články, nebo odkazy na cizí osobu téhož jména. Často se lidé u výsledků velmi pobaví, zavzpomínají, nebo se dozví velmi zajímavé informace o své nebo jiné osobě. Tato činnost obvykle opravdu zažene nudu a člověk je spokojený, že dlouhou chvíli zahnal. V případě mladé ženy ale ke spokojenosti rozhodně nedošlo, ba naopak. Co se dozvěděla o svém snoubenci jí zdrtilo.

iZdroj fotografie: Pexels

Když dívka jednoho dne brouzdala po internetu, napadlo jí vygooglit jméno svého přítele. Přišlo jí to v tu chvíli jako zajímavý nápad, a tak se do toho pustila. Po stisknutí tlačítka enter na ní „vyskočila“ spousta fotek a článků, z nichž jeden jí na první pohled zaujal. Jednalo se o recenzi zásnubního prstenu, který napsal její přítel. Nebylo by na tom nic špatného, kdyby se ovšem nejednalo o hodnocení, které bylo psáno dlouho předtím, než se se snoubencem potkala.

Odhalení minulosti

Žena se tak dozvěděla krutou pravdu. Nevinným činem tedy zjistila nejen to, že byl její přítel již v minulosti zasnoubený, ale že momentálně JEJÍ prsten patřil kdysi jiné holce. Dívka se rozhodla podělit o svůj příběh s přáteli na internetu. Svůj status na sociálních sítích začala větou: „Když jsem seděla doma na gauči, náhodně jsem vygooglila jméno svého snoubence. Tam jsem uviděla recenzi na můj zásnubní prsten z doby, než jsme se potkali.“ Dále potom popsala celý příběh, aby se tak mohla svěřit se svými pocity a smutkem.

Okamžitě se jí dostalo obrovské podpory nejen od svých přátel, ale všech lidí, kteří si její článek přečetli. I z toho důvodu se žena rozhodla svoje trápení sdílet s okolím. Dle jejich dalších komentářů to vypadá, že její snoubenec je již minulostí.

Jak byste se zachovalí v ženině situaci?

Zdroj: Papilot
Diskuze Vstoupit do diskuze
147 lidí právě čte
Zobrazit další články