67letá žena se ujala toulavého pitbula. Ten ji doma surově napadl a nakonec zaplatila životem

Britka žijící ve Španělsku doplatila na svou dobrotu. Pes, kterého se ujala, ji napadl a pokousal. Žena svým zraněním podlehla.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Na světě existuje obrovské množství opuštěných psů, kterých se jejich majitelé zbavili. Někteří z těchto tuláků si zažili obrovské trauma, jež jim jejich páni způsobili. Naštěstí jsou po celém světě organizace a útulky, které se těmto pejskům věnují a snaží se jim zajistit lepší život. O to se pokouší také spousta lidí na vlastní pěst. Mezi nimi byla i Angličanka, která takto chtěla zachránit toulavého psa. Ten jí však svou vděčnost neprokázal, naopak jí ublížil a zabil ji.

Milovnice zvířat se psa ujala

Sedmašedesátiletá Britka Anne Shieldsová vlastnila prázdninový dům ve španělském Macastre nedaleko Valencie, kde již několik let žila. A pávě tam si všimla opuštěného psa. Jednalo se o pitbula, bojové plemeno, které je třeba správně vychovat, aby nebylo agresivní. Potuloval se tamními ulicemi a nevěděl, kam by hlavu složil. Anne milovala zvířata a nesnesla pomyšlení, že by pes zůstal na ulici. Proto se rozhodla vzít si ho k sobě domů.

Zvířete se tedy ujala a dala mu jméno Choccy. Neměla v úmyslu nechat si ho napořád, ale jelikož jej útulky nechtěly přijmout, protože neměly pro nová zvířata místo, zatím čtyřnožce ubytovala u sebe doma. Aktivně mu hledala nového majitele, který by mu poskytl milující náruč a střechu nad hlavou. S láskou se o něj během té doby starala a vytvořila si k němu silné citové pouto.

Svým zraněním podlehla

V den, kdy se na něj měl přijet podívat potenciální nový majitel, však Anne zažila skutečnou noční můru. Bez zjevných příčin jí Choccy napadl. Skočil po ní a velmi ji pokousal. Žena utrpěla katastrofální zranění hlavy a ramene. Křičela o pomoc a snažila se bránit, ale marně. Silné čelisti pitbula se do ní zahryzávaly a působily neuvěřitelnou bolest. Britka musela velice trpět a nechápala, proč na ni zvíře zaútočilo.

agresivní pes iZdroj fotografie: Depositphotos

Sousedé zalarmovali policii, když uslyšeli z Annina domu děsivé výkřiky. Jakmile policisté dorazili na místo, vyrazili dveře. Naskytl se jim hrůzný pohled. Uvnitř našli zraněnou a silně zakrvácenou ženu a jejího psa, který na ni stále útočil a kousal ji. Byli nuceni pitbula zastřelit, aby ženu vůbec mohli ošetřit zdravotníci. Ta byla rychle převezena do nemocnice, kde jí byla poskytnuta okamžitá péče. Bohužel svým vážným zraněním o den později podlehla. Útok rozzuřeného psa, kterého se ujala, tedy nepřežila.

Jaké máte zkušenosti s agresivními psy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
65 lidí právě čte
Zobrazit další články