Iveta se podělila o děsivý příběh z rande: Když jsem otevřela šuplík v jeho ložnici, utekla jsem nejrychleji, co to šlo

Když se do muže na večírku zakoukala a on její zájem opětoval, dokázala si představit, že by mohl být tím pravým. Pak se ale všechno zvrtlo a ona byla ráda, že mu nedala svůj telefon.

i Zdroj fotografie: ArnoldReinhold / Creative Commons / CC BY-SA
                   

Mladá žena se toužila seznámit s mužem, který by mohl být tím pravým. Single život sice skýtá spoustu svobody a řadu výhod, ale po nějakém čase téměř každého omrzí. Iveta se vydala na večírek a doufala, že by právě tam muže svých snů mohla potkat. V jednu chvíli se zdálo, že se její přání vyplní. Začala si povídat s pohledným, zábavným a trochu plachým Miroslavem. Okouzlil ji. Za pár hodin se ale všechno změnilo.

Nic nenasvědčovalo tomu, co přijde

Na večírku se skutečně dobře bavili, popíjeli a tancovali, došlo i na malé důvěrnosti. Když Ivetu po večírku pozval do svého bytu, zaváhala. Přestože se jí líbil, nebyla si jistá, zda je vhodné jít na návštěvu k cizímu muži, a ještě k tomu v noci. Nakonec ale nezvítězil zdravý rozum. Jak se říká, noc byla ještě mladá a Iveta se chtěla bavit. Už v tuto chvíli by měl ženě v hlavě zaznít výstražný signál, protože během pár hodin nelze nikoho dostatečně poznat.

Iveta se však rozhodla pozvání přijmout. Vzali si taxi a společně vyrazili z večírku k Miroslavovi domů. Byla z něj nadšená. Byl galantní, chytrý a krásně líbal. Přestože se znali krátce, předpokládala, že dojde i na sex. Ostatně se na to i těšila. Dorazili do jeho bytu. Byl prostorný, uklizený a hezky moderně zařízený. Nic nenasvědčovalo tomu, že by Iveta měla být ve střehu.

Obsah šuplíku ji pořádně vyděsil

Otevřeli si láhev vína, pustili muziku a pokračovali v mazlení, které začalo už v taxíku. Přesunuli se do ložnice, kde byla velká postel a ve váze květiny. Avšak když Miroslav na chvíli odešel do kuchyně, zůstala Iveta v pokoji sama. Přestože nemá ve zvyku prohledávat někomu zásuvky, neodolala pokušení zjistit o muži víc. Nahlédla do prvního šuplíku a zůstala v šoku. „Možná jsem přecitlivělá, ale nechápala jsem, co mám v tu chvíli dělat,“ řekla Iveta.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Obsah zásuvky ji absolutně vyvedl z míry. Byl tam roubík s koženým postrojem, obojek na krk, kovové svorky na bradavky, několik černých masek, velký anální kolík a spousta kondomů. „Nikdy by mě nenapadlo, že tak elegantní, milý a poněkud plachý muž může být tak zvrácený. Spadla mi čelist,“ vypráví Iveta. „Když jsem ten šuplík otevřela a viděla jsem, co v něm je, utekla jsem nejrychleji, co to šlo,“ dodala. Potichu se oblékla a ve dveřích jen zakřičela, že už musí jít a dala se na rychlý útěk. Byla šťastná, že mu nedala své telefonní číslo. Jít s cizím člověkem domů hned na první schůzce jednoduše nebyl ten nejlepší nápad.

Jak byste zareagovali na takový obsah nočního stolku?

Diskuze Vstoupit do diskuze
79 lidí právě čte
Zobrazit další články