Video: Žena pohřbila své kotě, které přejelo auto. Když přišla domů, nevěřila svým očím

Spousta lidí má doma jako svého chlupatého mazlíčka kočku. Této ženě její zvíře přejelo auto, ale doma ji pak čekalo velmi podivuhodné překvapení.

Kočka i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Psi a kočky patří mezi nejčastější domácí mazlíčky, které si lidé pořizují. Kočky oproti psům potřebují o něco méně pozornosti. I z tohoto důvodu bývají některými lidmi preferované. Když je však lidé pouští i ven, aby si prozkoumaly okolí, může jim hrozit nějaké nebezpečí. Něco podobného se stalo i jedné ženě, která pravidelně pouštěla své kotě ven. Jednoho dne ho však našla na ulici přejeté autem. Jak se nakonec ukázalo, skutečnost nejspíš nebyla taková, jakou žena viděla. Doma ji čekalo obrovské překvapení.

Žena měla kotě

Mladá žena žila ve svém domě sama, a tak si jako svého domácího mazlíčka pořídila malé koťátko. Po nějaké době ho začala pouštět i ven, ať si prozkoumá okolí a socializuje se s ostatními kočkami. Vždy se její mazlíček vrátil zpět domů živý, zdravý a plný energie. Když však jednoho dne nepřišel, ženě to začalo připadat velmi podezřelé. Řekla si, že se snad její mazel jen někde zapomněl a ráno se určitě objeví. To však ještě netušila, jak veliký šok ji čeká.

Přejelo ho auto

Při své ranní cestě žena našla na ulici přejeté kotě, které odpovídalo jejímu mazlíčkovi. Začala tedy okamžitě plakat, protože jí byla ztráta jejího milovaného mazlíčka velmi líto. Rozhodla se tedy vrátit domů, aby svou kočičku pohřbila na zahradě. Vybrala jí velmi krásné místo přímo pod broskvovým stromem. Vykopala hrobeček a svého milovaného kamaráda do něj pohřbila. Se slzami v očích se rozhodla vrátit domů a truchlit. Když se však blížila ke dveřím svého domu, spatřila něco nečekaného.

Čekalo ji překvapení

U dveří domu totiž nečekal nikdo jiný než její chlupatý mazlíček. Byl bez sebemenšího zranění, čilý, aktivní a hravý jako vždycky. Žena okamžitě poznala, že se jedná o jejího malého kocourka, kterého večer předtím postrádala. V tu chvíli propadla obrovské radosti a euforii a hned se s ním začala mazlit. Vzala ho domů a dala mu to nejlepší jídlo, které pro něj doma aktuálně měla nakoupené. Jedinou záhadou zůstalo, jakou kočku to tedy žena na své zahradě pohřbila, když to nebyla ta její.

@khovi9096 What in the Stephen King is going on here and who is under burined under my peach tree 😩😫 #petsematary #stephenking #plottwist #plot #sendhelp #notcat #skinwalkers ♬ original sound – khovi90

Vše je záhadou

Někteří lidé by si mohli myslet, že mýtus o tom, že mají kočky 9 životů, by možná mohl být skutečností. Druhá možnost je, že žena pohřbila úplně cizí kočku, jež byla podobná té její. Srst prý totiž měly stejnou, ale následkem nehody nebylo moc poznat, zda je kočka její, nebo ne. Důležité aspekty toho, jak svého kocourka poznat, totiž nebyly moc vidět. Pro ženu tedy nakonec vše dobře dopadlo, i když za to velmi pravděpodobně byla zaplacena nejvyšší možná daň úplně jinou kočičkou.

Jak je to podle vás s kočičími životy?

Zdroj: Khovi9096
Diskuze Vstoupit do diskuze
137 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články