Zdravotní sestra při sledování oblíbené show zachránila život moderátora

Někdy stačí jen obyčejný večer u televize, aby se změnil život vám i někomu dalšímu. Například když mu zachráníte život rychlým telefonátem.

i Zdroj fotografie: Pixabay.com
                   

Sledovala svůj oblíbený pořad a zároveň zachránila život moderátorovi. Stala se ta současně děsivá i život zachraňující věc. Nemocniční sestra sledovat svou oblíbenou show v televizi a všimla si nápadného znamení, které mohlo znamenat, že moderátorka má nádor. Zvětšená štítná žláza znamenala rakovinu.

Show Flip or Flop na kanálu HGTV odhalila děsivé tajemství

Tarek El Moussa uspořádal televizní show na kanálu HGTV, která dostala název Flip or Flop. Zdravotní sestra si u tohoto pořadu vždycky odpočinula a relaxovala, ale tentokrát si všimla zajímavé skutečnosti – štítná žláza moderátora byla mnohem větší než obvykle. 

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Žena poskytla první pomoc

Nakonec poslala dopis, který byl adresovaný do televize a dostal se k muži, který v pořadu vystupoval. Ženin dopis se tak dostal do správných rukou, žádala v něm moderátora, aby urgentně navštívila lékaře. Muž opravdu doktora vyhledal a nakonec se ukázalo, že měl metastatický nádor štítné žlázy v lymfatických uzlinách.

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Učiněný zázrak

Jak píše people.com, Tarek musel okamžitě na operaci a metastázy si také vyžádaly léčbu radiojódem. Nakonec byl nádor pod kontrolou. Moderátor od té doby nevykazoval žádné příznaky nemoci a nedávno dokonce osobně poděkovat sestře ve vysílání za záchranu života. 

Takových odhalení můžete na internetu najít spoustu

Tohle není jediný případ toho, že sledující u televize někomu zachránil život, protože si všiml speciálních příznaků, které ho varovaly. Zdravotní sestry a lékaři, kteří odpočívají u oblíbených pořadů si tak mohou snadno všimnout znamení, která nejsou patrné na první pohled nebo si jich „obyčejný“ člověk nevšimne. 

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Díky zdravotní sestře nedošlo k tragédii

Rakovina štítné žlázy přitom postihuje spíše ženy než muže. Mezi rizikové faktory patří genetická predispozice nebo mutace v charakteristických genech. Vliv má také expozice ionizujícímu záření. Bohužel v tomto případě neexistuje žádná prevence, jedinou možnost je vyhýbat se právě ionizujícímu záření.

Diskuze Vstoupit do diskuze
108 lidí právě čte
Zobrazit další články