„Po rozvodu mi můj otčím moc chyběl. Teď ho mám jen pro sebe a nemůžu být šťastnější,“ píše Iveta (22)

Matka ji za vztah s otčímem odsoudila a zavrhla. Ona je ale přesto velmi šťastná a je si jistá, že on je láskou jejího života.

věkový rozdíl v páru i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Lásce se nedá poručit. Když se totiž do sebe dva lidé zamilují a jejich city jsou opravdové a silné, nehledí na názory ostatních. Jsou šťastní a to je pro ně důležité. I když se třeba znají dlouho a nikdo by nečekal, že se v nich vzbudí touha a společná láska. Takto nějak popisuje svůj příběh slečna Iveta, kterou nyní okolí odsoudilo za její city, ona to ale neřeší, je totiž konečně šťastná.

Nakonec se matka s otčímem rozvedli

Dvaadvacetiletá slečna Iveta P. žila odmalička pouze se svou maminkou, protože jí otec zemřel, kdy jí bylo pět let. Dlouhá léta si matka nikoho nehledala, jelikož truchlila z nečekané ztráty manžela. „Myslela jsem si, že už máma bude navždycky sama, když mi ale bylo třináct, konečně poznala super chlapa“ vzpomíná v dopise zaslaném do redakce DámskéhoDeníku slečna Iveta.

„Petr byl moc fajn, hned jsme si padli do oka,“ píše dále čtenářka. Po roce vztahu požádal její matku o ruku a zanedlouho byla svatba. Konečně byli zase úplná rodina. Roky ale plynuly a mezi matkou a Petrem to začalo skřípat. „Často se hádali, ale já byla většinou na otčímově straně. Přišlo mi, že je vždy v právu,“ zmiňuje se žena v dopise. Nakonec bohužel došlo k rozvodu, jak se však ukázalo, pro Ivetu to bylo bohudík.

Okolí je odsoudilo, ona je ale konečně šťastná

Po rozvodu otčíma dlouho neviděla, ale jelikož jí chyběl, sama jej vyhledala. „Scházeli jsme se stále častěji a já pochopila, že už ho neberu jako nevlastního otce. Když jsem mu to jednou u skleničky vína řekla, políbil mě,“ píše dále slečna Iveta. Řekl jí, že ji miluje už dlouho, což byl z jeho strany pravý důvod rozvodu. „Toho večera jsme se spolu vyspali a já si uvědomila, že jsem do něj až po uši zamilovaná,“ popisuje své pocity čtenářka. Svůj vztah tajili po celou dobu, až donedávna.

„Matka na to přišla a vyhodila mě z domu. Nevadilo mi to, konečně jsem se mohla k Petrovi nastěhovat a už se nemusíme schovávat,“ líčí šťastně slečna Iveta. Velmi ji mrzí, že s ní máma dle svého vyjádření nadobro skončila, ale ona je konečně šťastná. Nevadí jí, že je Petr o 25 let starší, spíše naopak, velmi jí to imponuje. „Plánujeme rodinu a já vím, že je to ten pravý,“ končí svůj dopis čtenářka.

Vztahy v rodině jsou někdy velmi zvláštní a hlavně nevyzpytatelné, stejně jako city a láska. A mnoho párů dokazuje, že na vzhledu nebo věku nezáleží. O jedné takové dvojici, mezi níž je věkový rozdíl více než 50 let, jsme na DámskémDeníku již psali.

Co si o jejich vztahu myslíte vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
120 lidí právě čte
Zobrazit další články