Je o 53 let starší, přesto svou partnerku nadevše miluje. Na svém vztahu se dokonce rozhodli vydělávat

Netradiční dvojice se seznámila na pohřbu. Mezi oběma přeskočila jiskra a začali spolu randit. Ani fakt, že partner byl mladší než vnuk jeho vyvolené, je neodradil od svatby.

Syn objímá matku i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Poněkud zvláštnímu páru nedávalo okolí moc šancí. Musel dokonce čelit dost drsné kritice, nejapným poznámkám i výsměchu kvůli obrovskému věkovému rozdílu. Jenže láska dokáže i hory přenášet, a tak se zamilovaná dvojice vzala. Příští rok uplyne od jejich svatby už 10 let a prý jsou stále šťastní. Nedávno manžel, který je mladší než vnuk jeho vyvolené, zveřejnil na sociálních sítích dojemné přání k osmdesátým narozeninám své lásky.

Dvojice se seznámila na pohřbu ženina syna

Jakmile srdce zasáhne amorův šíp, na ničem nezáleží. Ani na tom, že je mezi partnery 53letý věkový rozdíl. Když se Almeda a Gary Hardwickovi v roce 2015 brali, jemu bylo 17 let a jeho vyvolené 71 let. Od té doby sleduje jejich příběh celý svět. Podle webu Mirror se poznali na pohřbu Almedina 45letého syna v americkém Tennessee. Mezi zdrcenou matkou, která oplakávala syna, a teenagerem přeskočila jiskra. Oba byli v té době nezadaní.

seniorka

Kontroverzní vztah s extrémním věkovým rozdílem 73 let: Sympatický pár z Berlína prý funguje jako babička s vnukem

Almeda byla už rok vdovou a její nápadník krátce předtím ukončil vztah se svou 77letou partnerkou. Slovo dalo slovo, začali spolu randit a za několik týdnů byla svatba. Byl jako paprsek světla, který dokázal zmírnit mé utrpení,“ řekla tehdy Almeda, která se svým prvním manželem strávila dlouhých 45 let. Její nový vztah ale už od začátku vzbuzoval kontroverze. Své nově nalezené štěstí sdílel pár na sociálních sítích, kde to schytával ze všech stran.

Nezdráhají se zveřejnit ani pikantní fotky

Nepřátelské a nelichotivé komentáře ale Almedu a Garyho neodradily. Jejich instagramový profil sledují tisíce uživatelů internetu. Dvojice tam sdílí všechno možné a na zveřejněných fotografiích nešetří vzájemnou náklonností. Výjimkou nejsou ani příspěvky o tom, jak jim to spolu sluší v posteli. Na pikantním obsahu, který podle webu Fakt zavěšují na svůj profil na zpoplatněné službě Only Fans, dokonce vydělávají.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Gary & Almeda (@garyandalmeda)

Nedávno oslavila Almeda osmdesáté narozeniny. Zamilovaný Gary zveřejnil své dojemné přání určené nejlepší manželce na světě i na sociálních sítích. „Zasloužíš si jen to nejlepší. Budu se snažit do posledního dechu, abych ti to dal. Všechny mé šťastné chvíle jsou ty, které sdílím s tebou. Jsi opravdová láska mého života a miluji tě každým úderem svého srdce. Oslavuji svou královnu. Všechno nejlepší k narozeninám, zlatíčko,“ napsal na instagramovém profilu.

Co říkáte na věkový rozdíl mezi partnery?

Diskuze Vstoupit do diskuze
92 lidí právě čte
Zobrazit další články