Youtuber po 75 dní testoval speciální režim proti stárnutí. Předlohou mu byla životní práce výstředního miliardáře

Po týdnu dodržování podobného životního stylu, jaký vede miliardář, který se snaží najít elixír mládí, se dostavily první zajímavé výsledky.

youtuber natáčí video i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Najít recept na elixír mládí chtějí lidé odnepaměti. Zvrátit proces stárnutí se snaží také šestačtyřicetiletý výstřední miliardář Bryan Johnson. Dodržuje zvláštní životní styl, využívá poněkud bizarní metody a po ruce má tým speciálních lékařů. Ročně ho to stojí v přepočtu 44,5 milionu korun. Otestovat miliardářovu experimentální metodu Blueprint se rozhodl třiadvacetiletý youtuber Andrew Boyd. Výsledek ho ohromil.

První výsledky se dostavily už po týdnu

Svoji 75denní cestu americký youtuber, kterého životní styl technologického magnáta Johnsona fascinuje, zdokumentoval na svém kanálu Project Andrew. Uvedl, že se první výsledky držení nezvyklé diety dostavily už po týdnu. Cítil se prý nabitý energií, zhubl a dosáhl průměrného spánkového skóre 95 %. „Cítil jsem se neuvěřitelně soustředěný a plný energie,“ cituje mladíka britský server Daily Mail. To ho motivovalo vydržet celou pětasedmdesát dní trvající kúru, kterou si naordinoval.

Youtuber ale přiznal, že ve své verzi omlazující diety udělal několik drobných změn. Je totiž o polovinu let mladší než výstřední miliardář, nedisponuje potřebnými finančními prostředky a nemá přístup ke stejným metodám a lékům. Takže se pouze řídil stravovacím plánem a vybíral si vitamíny, které vyhovovaly jeho potřebám. Týdně za jídlo a doplňky stravy vydal v přepočtu zhruba 2 500 korun. Přípravou jídel trávil denně celkem asi třicet minut.

Omlazovací kúra má i problematické části

V rámci diety držel přerušovaný půst. Veškeré jídlo musel zkonzumovat přibližně v šestihodinovém okně. Stejně jako miliardář odstartoval youtuber den vypitím koktejlu z vody, prášku chlorelly, kreatinu, kolagenových peptidů, kakaových flavanolů a cejlonské skořice. Později si dopřál obrovské množství brokolice, květáku, hub, zázvoru, česneku a černé čočky. Dalším jídlem byla hromada nejrůznějších ořechů s jahodami a nakonec pečené batáty plněné cizrnou a avokádem.

K úspěšnému zvládnutí diety patří také každodenní intenzivní hodinové cvičení a úprava spánkového režimu. Po vzoru miliardáře chodil spát ve 21:00 a vstával v 5:15 hodin. „Blueprint není o přesné dietě ani o přesném cvičebním protokolu,“ podotkl Andrew s tím, že ho výsledek nadchnul. Zhubl, zformoval si postavu, měl energii i jasnou mysl. Nicméně si všiml i rozporuplných částí diety, například kalorického deficitu a jeho vlivu na hormony. „Proto Bryan doplňuje testosteron, což mně nedává smysl. Lepší je upravit to stravou,“ dodal.

Nechával si podávat plazmu mladých lidí

Zakladatel technologické společnosti Johnson svou firmu podle serveru Today prodal a od té doby se věnuje už jenom snahám zvrátit proces stárnutí. Jisté pokroky v omlazování svérázný miliardář zaznamenal. Lékařské testy prý ukázaly, že ve svých šestačtyřiceti letech má srdce jako 37letý člověk a plíce jako 18letý. Jak Dámský Deník již dříve informoval, dodržuje přísný dietní režim, konzumuje spoustu vitamínů, cvičí a nechává si podávat infuze plazmy z krve mladých lidí, včetně vlastního sedmnáctiletého syna Talmage.

Co si myslíte o životním stylu výstředního miliardáře?

Diskuze Vstoupit do diskuze
105 lidí právě čte
Zobrazit další články