Zabila sobě podobnou dívku, aby předstírala svou smrt. Zmátla dokonce i své vlastní rodiče

Němečtí kriminalisté se s takovým případem ještě nesetkali. Žena zabila svou dvojnici, chtěla tak nafingovat vlastní smrt.

i Zdroj fotografie: Silar / Creative Commons / CC BY-SA
                   

Myšlenky některých zločinců jsou vážně neuvěřitelné. Tito narušení jedinci jsou opravdu vynalézaví a nebojí se jít až do extrémů, aby dosáhli svého. Už jen plánovat vraždu je pro většinu lidí nepředstavitelné, natož ji spáchat. V dnešní době plné sociálních sítí a zveřejňování osobních informací není pro tyto násilníky těžké si vyhlédnout vhodnou oběť. To udělala také mladá Němka, která si takto vytipovala sobě podobnou ženu, již později zabila.

Dokonce i rodiče si mysleli, že je to jejich dcera

Měla se stát obětí vraždy, ale nakonec se z ní vyklubala brutální vražedkyně. Shahraban K., Němka iráckého původu, chladnokrevně zabila jinou ženu, aby tak předstírala vlastní smrt. Svou dvojnici pečlivě vybírala a hledala na sociálních sítích. Dle prokurátora byla Shahraban v kontaktu s několika ženami, které vypadaly podobně jako ona. Nakonec si vybrala třiadvacetiletou Khadidju O., mladou dívku s alžírskými kořeny žijící v Eppingenu (Bádensko-Württembersko). Přes Instagram si s ní domluvila schůzku, a nalákala tak nic netušící oběť do léčky.

Na domluvené setkání v Heilbronnu dorazila Shahraban se svým čtyřiadvacetiletým partnerem Sheqirem. Tam tento pár spáchal opravdu brutální trestný čin vraždy. Zavražděná mladá dívka utrpěla více než 50 bodných ran. Vrahové poté jeli do Ingolstadtu, kde tělo své oběti nechali v autě značky Mercedes. Tento vůz následně nalezli policisté a mrtvou mladou ženu prvně identifikovali jako čtyřiadvacetiletou Němku Shahraban. Při pohledu na mrtvolu její rodiče potvrdili, že se skutečně jedná o jejich dceru.

Vrahům nyní hrozí doživotí

Po důkladnějším prozkoumání případu však vyšetřovatelé zjistili, že obětí je třiadvacetiletá Khadidja, nikoli Shahraban. Určili, že velká podobnost žen jistě není náhodná. Rozjelo se tedy pátrání po možné pachatelce, která, jak se později ukázalo, opravdu tento trestný čin spáchala spolu se svým partnerem. Ti byli velmi brzy dopadeni. Podle obžalované byla motivem vraždy a zinscenování vlastní smrti touha odpoutat se od rodiny, se kterou byla tato mladá žena v konfliktu.

ruce se drží mříží ve vězení iZdroj fotografie: Depositphotos

„Byl to neobvyklý případ, který od vyšetřovatelů vyžadoval mimořádné dovednosti. Vyšetřování, jako je toto, se nestává každý den, zvláště s tak nečekaným zvratem. Vražedná zbraň nebyla nalezena, ale váha důkazů je zdrcující. Na těle oběti bylo přes 50 bodných ran a její tvář byla těžce pohmožděná. Byla to extrémně brutální vražda,“ uvedla žalobkyně Veronika Grieserová.

Dle médií jde o kriminální případ, který se jistě stane podkladem pro filmový scénář. To je zatím jen spekulace, každopádně je jisté, že Shahraban a jejímu partnerovi hrozí za tento hrůzný trestný čin doživotí.

Co si o tomto hrozném činu myslíte vy?

Zdroj: SuperExpress
Diskuze Vstoupit do diskuze
129 lidí právě čte
Zobrazit další články