Rozbalovala svatební dary a zalapala po dechu: Nevěsta ukázala, co s manželem dostali

Mladá novomanželka se rozhodla natočit video, na kterém se svým manželem rozbalují svatební dary. Pro ty měli stanovená jasná pravidla.

Nevěsta se ženichem i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Rozbalování svatebních darů je pro novomanžele opravdová lahůdka. Většina dostává láhve nejrůznějšího alkoholu, květiny, věcné dary a obálky s penězi. Někteří hosté se rozhodnou být kreativní a věnovat vlastnoručně vyrobený dárek. Jiní raději věnují různé poukazy do oblíbených obchodů či na nezapomenutelné zážitky. Jedni snoubenci však svatební hosty požádali o konkrétní věci, které potřebují.

Pro dary stanovili jasná pravidla

Mladá žena, která je velmi aktivní na sociální síti TikTok se nedávno vdala. Postupně přidávala videa, jak se na svatbu připravuje, co vše musí zařídit a jak moc se se svým přítelem těší na tento výjimečný den. Poté, co se vzali, se rozhodla v natáčení videí pokračovat a zvolila si téma rozbalování svatebních darů. S manželem jich dostali opravdu mnoho a nemohli se této činnosti dočkat. Tyto dárky však nebyly ledajaké, protože si předtím snoubenci stanovili jasná pravidla.

Hned na začátku videa nevěsta zdůraznila, že s partnerem dlouho váhali, co by si od hostů přáli. A raději než dostat něco, co by se jim nehodilo, rozhodli se nakonec požádat svatebčany o bytové doplňky, které budou ale pouze v bílé či zlaté barvě. Tento požadavek hosté do puntíku dodrželi a při rozbalování dárků byli novomanželé opravdu velmi mile překvapení.

Z dárků byli opravdu nadšení

Žena se svým manželem rozbalují dárky přímo před objektivem fotoaparátu. Lze tak vidět jejich nadšení z toho, co dostali. Jejich příbuzní totiž odvedli při výběru darů opravdu skvělou práci. Novomanželé obdrželi vázy, hrnky, šálky, ručníky, sady příborů, sladkosti, svíčky, ubrusy a sady ložního prádla. A vše bylo v bílé a zlaté barvě, tak jak si oba přáli. Mezi dary byl také mixér, lampa, křišťálová miska na mýdlo, lucerna, šperkovnice a svícny.

@wewlasnymstylu dodatki do domu jako drobiazg ślubny ✨ każdemu polecam! wino wypijesz, kwiaty zwiędną a to z Wami zostanie 🤍 #ślub #wesele #podroze #podróże #travel #prezent #prezenty #małżeństwo #mąż #żona #wesele2023 #dodatkidodomu #wystrojwnetrz #prezent ♬ dźwięk oryginalny – Angelika Testerka Hoteli⭐️🤍

Jak je vidět na videu, všechny dárky zamilovanou dvojici velmi potěšily. „Nejenže jsme si rozbalování užili, ale podívejte se, kolik krásných věcí jsme dostali, a ty po nás zůstanou. Květiny uschnou, víno se vypije, ale věci zůstanou navždy,“ argumentuje novomanželka ve videu.

Co říkáte na jejich požadavky?

Diskuze Vstoupit do diskuze
95 lidí právě čte
Zobrazit další články