Celá svatba skončila fiaskem – po proslovu nevěsty všichni svatebčané se znechucením upřeli zrak na ženicha

Nevěsta šokovala svatební hosty svým prohlášením. Nedokázala zkrátka odpustit nevěru svého partnera.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Sylwia a Robert chystali velkolepou svatbu. Muž svoji milou požádal o ruku na dovolené u moře a ona celá nadšená souhlasila. Chtěla totiž se svou láskou strávit zbytek života. Jenže Robert žárlil na všechny, dokonce i na její kamarádky, a tak Sylwia nemohla ani nikam chodit. Na druhou stranu jí platil všechny dovolené a každou chvilku jí dával nějaký drahý dárek. To bylo něco, s čím se žena všem chlubila.

Nedokázala se radovat

Při přípravě na svatbu Sylwia chtěla, aby vše bylo naprosto dokonalé. Považovala svého partnera za ideálního muže. Jenže postupem času si uvědomovala, že vše není tak růžové, jak se zdá. Ze svatby však už nemohla vycouvat. Pár měsíců před jejich velkým dnem ji totiž Robert podvedl s její nejlepší kamarádkou. Sylwia předstírala, že o ničem neví, jelikož měla své plány.

Proto si za svoji svědkyni vybrala právě tuto kamarádku a snažila se, aby na ní nikdo nic nepoznal. Svatební den byl velmi krásný a slunečný. Shromáždily se obě rodiny, všichni kamarádi a známí. Po prvním novomanželském tanci se Sylwia rozhodla vyměnit své šaty. V tu chvíli už věděla, co udělá. Chtěla, aby u toho byli všichni zúčastnění.

Všem řekla, co se stalo

Sylwia se vrátila do hlavní síně a řekla: „Děkuji vám všem za příchod. Opravdu si toho vážím, je to od vás krásné, že jste chtěli být u našeho svatebního dne. Chci, abyste se i nadále bavili, ale moje zábava tímto končí. Můj manžel mě totiž podvádí s mojí nejlepší kamarádkou, s touto svědkyní. Omluvte mě, avšak musím odejít.“

iZdroj fotografie: Depositphotos

Sylwia opustila síň a odjela k sobě domů. Za nedlouho se tam objevil i Robert a snažil se jí to všechno vysvětlit. Ale ona mu to samozřejmě neodpustila. Žena ani rok po tomto incidentu zkrátka nevěří na lásku a nemůže najít někoho, komu by opět uvěřila. Bojí se, že už se nikdy nedokáže zamilovat.

Co byste dělali na jejím místě vy?

Zdroj: TheGuardian

Diskuze Vstoupit do diskuze
89 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Pokud kupujete vajíčka v obchodě, mějte se na pozoru. Pro své vlastní dobro zkontrolujte několik věcí
Události247.cz
Události247.cz
Ukrajina je jen začátek. Rusko podle historika bude pokračovat invazí v dalším evropském státě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
4 japonské cviky, které vám dopomohou k plochému bříšku za pouhé 4 minuty denně
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Neuvěřitelný příběh 1. holčičích šesterčat na světě: Šance, že se vůbec narodí živé, byla 1 ku 104 miliardám