Video: Otec a syn jen o vlásek unikli cementové cisterně, která se na ně řítila nekontrolovatelnou rychlostí

Z videa, na němž je zachycen muž vláčející svého syna, aby utekli před jistou smrtí, mrazí. Stačila vteřina a vše mohlo dopadnou mnohem hůře.

míchačka i Zdroj fotografie: Mj-bird / Creative Commons / CC BY-SA
                   

Stačí vteřina a člověku se může naprosto změnit život. Někdy lidé opravdu jen o vlásek uniknou smrti či ošklivému zranění. V danou chvíli hraje roli postřeh, rychlost a také velká náhoda a štěstí. Lidé, kteří takovou situaci prožijí, děkují Bohu, že jsou na živu. V budoucnu jsou pak mnohem opatrnější a obezřetnější. V nedávně době se na internetu objevilo video, z něhož mrazí.

Míchačka se nekontrolovatelně valila dolů

Muž žil se svou rodinou v čínské vesnici v rodinném domku. Nikdy by je nenapadlo, jaké nebezpečí jim bude hrozit, a že jen sekundy rozhodnou o jejich životě. Když se otec se synem ráno probudili, netušili, jak šílený zážitek na ně čeká. V jednom neuvěřitelném okamžiku totiž havaroval nákladní automobil s cisternou plnou cementu. Těžká betonová míchačka se utrhla a valila se ze srázu.

Pod ním byl postaven dům Lua, který byl v tu chvíli venku. Jakmile si všiml hrozícího nebezpečí, popadl svého pětiletého synka, který byl s ním, a odtáhl ho pryč. Stihl to těsně před tím, než neovladatelná cisterna doslova rozbořila jejich obydlí. Všude se valil prach a špína. Celý incident zachytil kameraman, který zrovna natáčel staveniště v Zhaotong.

Nyní je muž se svou rodinou bez domova

Pan Luo se svou rodinou nyní musí bydlet u strýce, protože je jejich dům absolutně neobyvatelný. Cementová cisterna silně poškodila konstrukci budovy, které hrozí zborcení. Nyní muži nezbývá nic jiného, než čekat, až místní úřady tuto nepříjemnou situaci vyřeší. Z videa, které bylo zveřejněno na internetu, běhá mráz po zádech. Kdyby Luo tak rychle nezareagoval, dopadlo by vše mnohem hůře.

Přestože se muži a jeho synovi podařilo vyváznout prakticky bez zranění, řidič kamionu takové štěstí neměl. Bohužel na místě nehody zemřel, další čtyři kolemjdoucí a čtyři stavební dělníci utekli do bezpečí. Co přesně bylo příčinou této vážné dopravní kolize, je zatím předmětem vyšetřování.

Co říkáte na toto video?

Zdroj: Mirror
Diskuze Vstoupit do diskuze
148 lidí právě čte
Zobrazit další články