Video: Zúčastnila se ČSMT, aby věnovala píseň své kamarádce. Přišla o ni před rokem při nehodě

Jedna z účastnic talentové show své vystoupení věnovala tragicky zesnulé kamarádce. Za svůj krásný zpěv si vysloužila postup do dalšího kola.

i Zdroj fotografie: S vědomím FTV Prima
                   

Do známé televizní talentové show se může přihlásit kdokoli. Mnoho lidí se odhodlá zde vystoupit nejen kvůli sobě, ale také aby tím mohli vzdát hold někomu ze svých blízkých, kteří již bohužel nežijí. Tímto se celé jejich vystoupení stává velmi dojemným a mnohdy srdcervoucím. To je i případ mladé ženy, která se rozhodla ukázat svůj pěvecký talent a celé své představení věnovala své zesnulé kamarádce.

Žena své vystoupení věnovala tragicky zesnulé kamarádce

11. řada soutěže Česko Slovensko má talent odstartovala své vysílání v září letošního roku. Za několik odvysílaných dílů měli diváci možnost zhlédnout již mnoho zajímavých vystoupení, z nichž některá byla opravdu velice dojemná. Moderování se stejně jako v loňském roce ujali David Gránský a Jasmína Alagič Vrbovská. Za porotcovský stůl usedli Jaro Slávik, Marta Jandová, Diana Mórová a Jakub Prachař. Novinkou oproti předešlým sériím je speciální pátý porotce, v jehož roli se střídá několik slavných osobností.

@lucasjrzeman #Česko Slovensko ma talent #Zochova 🕊️ #Song ♬ original sound – Mira❤️lucas

Stejně jako v předchozích ročnících i v tom letošním se na pódiu objevili zajímaví lidé, kteří se rozpovídali o svých životních příbězích. Na našem webu Dámský Deník jsme již psali o nevidomé zpěvačce. V této nové řadě se taktéž představilo mnoho zpívajících umělců a umělkyň. Jedna z nich se divákům vryla do paměti nejen díky svému krásnému zpěvu, ale také proto, jakým gestem své vystoupení doplnila. Video z jejího vystoupení se objevilo na TikToku.

Její kamarádka zemřela při nehodě

Jednadvacetiletá Miriam Jarošová totiž své představení věnovala zesnulé kamarádce, která se před rokem stala jednou z pěti obětí nehody v centru Bratislavy. Zde opilý řidič narazil autem do skupinky lidí čekajících na autobusové zastávce. Většinu z nich tvořili studenti. Celé Slovensko tento incident velmi zasáhl. Bližší informace o této tragické události popisuje web TN.cz. Za svůj úžasný výkon si Miriam vysloužila postup do dalšího kola. „Zpívala nádherně. Když jsem loni o nehodě slyšela, úplně mě mrazilo. Slečna si postup zasloužila,“ uvedla jedna z divaček v sále.

Když si představím, že by se něco tak hrozného stalo mé nejlepší kamarádce, dělá se mi mdlo. Smekám před slečnou, že se odvážila postavit před publikum a porotu a tak krásně zazpívat, aby tím mohla vzdát hold své zesnulé kamarádce. Proto tento pořad tak ráda sleduji, jsou v něm totiž nejen velké talenty, ale i velmi zajímavé životní příběhy.

Co říkáte na její pěvecké vystoupení?

Diskuze Vstoupit do diskuze
66 lidí právě čte
Zobrazit další články