Nevidomá zpěvačka v Česko Slovensko má talent rozplakala porotu i diváky

Žena, která je od narození slepá, popsala ve videu svůj smutný životní příběh. Po jejím pěveckém vystoupení ženská část poroty plakala a Jaro Slávik se styděl.

i Zdroj fotografie: S vědomím FTV Prima
                   

Sedmatřicetiletá Růžena Kováčová se přihlásila do soutěže Česko Slovensko má talent, protože je jejím velkým snem stát se zpěvačkou. V medailonku se rozmluvila o svém životě a seznámila všechny se svým životním příběhem. Od narození je nevidomá, na její handicap přišla doktorka, když byla Růženka ještě miminko. Její mamince se nezdálo, že jí stále slzí oči a pořád je zavírá. Po vyšetření bylo jasno – Růženka trpěla slepotou.

Životní vystoupení

Na pódium dovedl účastnici soutěže moderátor David Gránský, porota zprvu nechápala, proč musí mít žena doprovod. Poté si všimli, že má na očích černé brýle, takže pochopili, že je nevidomá. Než paní Růžena začala zpívat, představila se porotě a řekla jim o svém snu. Také si v životě přeje být šťastná a spokojená po boku muže, který ji bude mít rád. Dále by si přála pomáhat ostatním, přestože sama by pomoc potřebovala.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Po potlesku obecenstva se rozezněla árie a Růženčin čistý hlas se nesl celým sálem. Všichni byli ohromeni nádherným zpěvem a obrovskou pokorou, která ze zpěvačky vyzařovala. Žena svým obrovským talentem všem vyrazila dech. Diana s Martou těžko zadržovaly slzy dojetí, moderátoři zase pociťovali husí kůži. Když Růžena dozpívala, ve stoje jí tleskalo nejen celé obecenstvo, ale také připojila se také porota.

Obrovský úspěch

„Máte obrovitánský talent, máte neskutočnú dušu, takú lekciu pokory ste nám práve udelili, že sa hanbím. Krásné, nádherné, ďakujem,“ řekl Jaro Slávik po úžasném zpěvu ženy. Marta Jandová už slzy neudržela a plakala naplno. Když přišla na řadu s hodnocením Diana Mórová, nebyla schopna slov, ovšem její gesto vydalo za tisíc slov. Bez rozmýšlení stiskla zlatý buzzer, a tak zajistila Růžence cestu přímo do finále soutěže Česko Slovensko má talent. Umožnila tak soutěžící přiblížit se zase o kousek ke splnění svého snu.

Paní Růžena nakonec 7. ročník soutěže nevyhrála, ale obsadila 3. místo. I přesto je z ní teď známá a uznávaná zpěvačka. Ve videu si můžete prohlédnout její medailonek a vůbec první vystoupení v soutěži. Další podobně zajímavé lidi a jejich příběhy můžete sledovat v aktuálním ročníku tohoto pořadu každou sobotu od 20:15 na Primě.

Jak se vám vystoupení líbilo?

Diskuze Vstoupit do diskuze
62 lidí právě čte
Zobrazit další články