Na pohřbu svého syna „ulovila“ o 54 roků mladšího partnera. Když se po pár týdnech vzali, bylo mu 17 a jí 71 let

Přestože by mohl být jejím vnukem, manželský život páru svědčí a jsou šťastní. I když mají za sebou složité období. Během pandemie se oba nakazili covidem a žena dostala infarkt.

i Zdroj fotografie: S vědomím Gary a Almeda Hardwick
                   

Láska je slepá, jakmile se zamilujete, nezáleží na ničem, pravděpodobně ani na velkém věkovém rozdílu mezi partnery. Může to být i neuvěřitelných 54 let. Nejspíše by to nebylo až tak překvapivé, kdyby byl tím starším muž. Ale když se Almeda a Gary Hardwickovi v roce 2015 brali, bylo jemu 17 let a jeho vyvolené 71. Setkali se na pohřbu jejího 45letého syna Roberta v americkém Tennessee. Za několik týdnů byla svatba.

Nechal si jméno manželky vytetovat

„Během bohoslužby jsem z něj nemohla spustit oči. Byl jako paprsek světla, který dokázal zmírnit mé utrpení,” řekla Almeda. Několik měsíců po pohřbu se Gary a Almeda náhodně setkali v restauraci. Krátce předtím Gary ukončil vztah, který měl se 77letou ženou. Almeda se mu líbila, její city mu lichotily a opětoval je. O několik týdnů později se vzali a začali žít v domě s rodinou Almediny dcery.

Jedno z vnoučat, s nimiž pod jednou střechou novomanželé žijí, je o 3 roky starší než Gary. Nic si z toho nedělá. Pro starší ženy měl slabost odmalička. Na základní škole se Gary v 8 letech zamiloval do své učitelky, pak chodil s ženou o 60 let starší, než je on. Na důkaz své lásky k manželce si na hruď nechal dokonce vytetovat její jméno. „Nikdy jsem si nemyslel, že by byla chyba vzít si Almedu. Na svůj věk jsem velmi vyspělý a mezi mladé bych nezapadl,“ vysvětlil.

Všechno překonali společně

Zdá se, že velký věkový rozdíl páru žádné vrásky nepřidělává. „Když někoho milujete, věk je jen číslo. Gary je už roky mou spřízněnou duší a manželem,“ dodala Almeda. Poté, co ovdověla, začala pracovat v supermarketu. Aby spolu mohli trávit co nejvíce času, ucházel se i Gary o místo ve stejném obchodě. Jsou spolu už sedmým rokem. Zdá se, že jejich láska nijak nezeslábla.

Během koronavirové pandemie to neměli snadné. Oba se virem nakazili, Almeda navíc utrpěla infarkt. „Bez ohledu na to, jakým překážkám jsme v posledních 6 letech čelili, vždy jsme je překonali společně, protože to je to, co dělá pravá láska. Pravá láska znamená stát vedle sebe, když je zbytek světa proti,“ napsali loni na sociálních sítích v příspěvku k 6letému výročí svatby. Almedě je v současnosti 77 a Garymu 24 let.

Co říkáte na velký věkový rozdíl mezi partnery?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
105 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Vyšší pohodlí a zvýšení produktivity práce s držákem monitoru NB G45
Události247.cz
Události247.cz
Ušetřit na jahodách se dá samosběrem: Úspora je oproti prodeji v obchodech i několikanásobná
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů