Vdova nasedla na nebožtíkovu rakev a začala předvádět pohyby, které patří spíš do ložnice

Toto neuvěřitelné video sbírá na internetu rozporuplné reakce. Žena po tragické smrti manžela truchlila opravdu neobyčejným způsobem.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Naprostou většinu lidí by smrt jejich drahé polovičky zasáhla tak moc, že by několik dnů nedokázali nic než truchlit. Ne však tato žena. Záběry, na kterých velmi specifickým způsobem tancuje na rakvi svého zesnulého muže, sbírají skutečně rozporuplné reakce. Někteří lidé jsou z vdovy znechucení, jiným situace připadá vtipná.

Zemřel tragickou smrtí

Video bylo natočeno ve velkém městě Manta, které se nachází na pobřeží Ekvádoru. Země již mnoho let bojuje s vysokým výskytem pašeráků drog a zbraní, ale snahy úředníků jsou z většiny marné. Marlon Mero Quijije, manžel ženy zachycené na videu, byl usmrcen při zásahu na drogový kartel. Jeden z dealerů drog ukončil jeho život útokem, při kterém Marlon neměl šanci.

Lidé na pohřbu byli v šoku

Jelikož byl Marlon oblíbený muž, na jeho pohřbu se shromáždilo mnoho lidí. Jejich pozornost na sebe ale strhla jeho manželka, která šokovaným zúčastněným předvedla skutečně neobyčejné představení. Vylezla až k rakvi nebožtíka a k údivu desítek párů očí začala předvádět velmi nevhodný tanec přímo nad jeho tělem.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Poslední sbohem

Nevíme sice, jaký byl jejich manželský vztah před Marlonovou smrtí, tohle ale nebožtík určitě nečekal. Žena předváděla pohyby, které normálně patří maximálně za zavřené dveře ložnice. Twerkovala přímo nad otevřenou rakví svého mrtvého muže! Nejspíš se rozhodla tímto způsobem říci muži své poslední sbohem.

Diváci přišli s teoriemi

Záběry z pohřbu byly zanedlouho umístěny na YouTube, kde je k dnešnímu dni vidělo více než milion diváků. Jeden z komentujících se domníval, že žena se snažila buď svého zesnulého manžela vzkřísit, nebo vzdát hold jeho sexuálním dovednostem. Většina sledujících ale byla záběry naprosto pohoršena a nebyl tu podle nich prostor k vtipkování. Doufají jen, že žena takto činila na manželovo poslední přání, a ne z vlastních pohnutek.

Jaký máte názor na to, jak se žena na pohřbu chovala?

Diskuze Vstoupit do diskuze
149 lidí právě čte
Zobrazit další články