Znamení zvěrokruhu, pozor: V tomto období vás čeká životní zkouška, která může obrátit vše vzhůru nohama

Každý z nás by chtěl vědět, co nás všechno v životě čeká, kdy budeme šťastní a kdy naopak budeme zažívat těžší životní období.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Náš osud je naplánovaný. To, co nás čeká můžeme alespoň částečně odhalit pomocí horoskopu na základě znamení zvěrokruhu. Jistě znáte horoskopy na kratší období, ať už týdenní nebo měsíční. Existují však také horoskopy na delší časové úseky, které vám dokáží říci, kdy budete prožívat horší životní období a kdy se vám naopak povede skvěle.

Berani jsou šťastné děti

Lidé narození ve znamení Berana mají v dětství a dospívání velké štěstí. Kolem příchodu dospělosti však musí očekávat změnu. Život je kolem osmnáctého a dvacátého roku pro ně trochu mučivý. Pak však nemusí nic špatného řešit až do čtyřiceti let.

iZdroj fotografie: Pixabay

Býk je veskrze šťastný

Jen dvě trochu hektičtější období čekají osoby narozené ve znamení Býka. Dalo by se říci, že tito lidé mají šťastný život. Jen mezi dvacátým a sedmadvacátým rokem je čeká několik negativních událostí. Další se objeví až s příchodem padesátých narozenin.

iZdroj fotografie: Pixabay

Blíženci mají těžký život

Pro Blížence si hvězdy nevybraly zrovna šťastný osud. Obtížím lidé narození v tomto znamení musí čelit zhruba od sedmnácti do dvaceti let. Díky tomuto období však po celý další život nebudou na nic již tak citliví a těžká období přežijí s grácií a nadhledem.

iZdroj fotografie: Pixabay

Raky čekají tři těžká období

První těžké období na Raky čeká v osmnácti letech. O něco hůře však bude ještě s příchodem třicátých narozeniny. Další těžké období pro toto znamení nastane v padesáti letech.

iZdroj fotografie: Pixabay

Lev bude mít pohodu

Lvi mohou očekávat malou negativní změnu pouze ve dvanácti letech. Pak už je nic zvláštního negativního po celý život zřejmě nepotká a mohou si užívat štěstí.

iZdroj fotografie: Pixabay

Panny mají problémový život

Lidé narození ve znamení Panny mají problémy po celý život. Trable je doprovázejí ať je jim dvacet, třicet nebo čtyřicet. Snad proto mají Panny negativní pohled na život. Hlavu vzhůru. Zkuste se raději z problémů poučit.

iZdroj fotografie: Pixabay

Váhy mají do čtyřiceti pohodu

V první polovině svého života nemají Váhy žádné vážnější problémy. Ty přijdou až s úderem čtyřicítky. Větší negativní změnu mohou Váhy očekávat také o dvacet let později na prahu šedesátky.

iZdroj fotografie: Pixabay

Štíry život otestuje na začátku

Hned na prahu dospělosti si život otestuje, co Štíři vydrží. Pak už je však čeká šťastný život bez větších negativních změn.

iZdroj fotografie: Pixabay

Střelci mají potíže po čtyřicítce

Až v druhé polovině života se problémy dostaví ke Střelcům. Po čtyřicítce Střelci musí čelit problémům, které se bohužel potáhnou i následujících několik let. Se svoji vírou v lepší život však toto období zvládnou s grácií.

iZdroj fotografie: Pixabay

Kozorohy vyzkouší dospělost

Celý rok mezi osmnáctými a devatenáctými narozeninami vás bude zkoušet. Možná si sáhnete na dno. Nic se však neděje bezdůvodně a ze všeho je třeba se poučit do budoucna.

iZdroj fotografie: Pixabay

Vodnář je pozitivní

Lidé narození ve znamení Vodnáře nemusí v životě očekávat zvlášť negativní události. Mají totiž schopnost vždy přitahovat pozitivní energii.

iZdroj fotografie: Pixabay

Ryby se nesmí nechat odradit

Dvě hlavní negativní období v životě ryb přijdou ve dvaadvaceti a čtyřiceti letech. Život se jim převrátí vzhůru nohama. Nesmí se však nechat odradit a bojovat za štěstí.

iZdroj fotografie: Pixabay

Jak zvládáte složitější životní období?

Zdroj: Horoscope, Times of India

Diskuze Vstoupit do diskuze
121 lidí právě čte
Autor článku

Renata Švejdová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla